Zdrowie - sprzęt do rehabilitacji

W zdrowym ciele zdrowy duch! Możesz polecić dobrego dietetyka w swoim mieście? Znasz najlepszą siłownię w okolicy? Dołącz do dyskusji!
Awatar użytkownika
Jula
Posty: 148
Rejestracja: 17 mar 2020, 18:46

Zdrowie - sprzęt do rehabilitacji

Post autor: Jula »

Witam ! czy słyszeliście może kiedyś o takim leczeniu jak np hydroterapia lub magnetoterapia? Według mnei to jest dosyć nowy sposób na zwalczanie różnego rodzaju bólów mięśni, stawów czy kości, a nawet migren i osteoporozy. No i sprawdza się podobno świetnie. Taki sprzęt do rehabilitacji można zakupić na własny użytek lub do firmy. Co myślicie?
Awatar użytkownika
bluetwilightstorm
Posty: 56
Rejestracja: 17 mar 2020, 15:55

Re: Zdrowie - sprzęt do rehabilitacji

Post autor: bluetwilightstorm »

Jeżeli już o profesjonalnym sprzęcie mowa, to mogę polecić własnie szpital Mazovia z robotem da vinci. Maiłam usuwanego guza nerki metoda NSS jest to organooszczędna resekcja guza nerki, metoda wydaje sie skomplikowana, ale dzięki odpowiednim sprzetom wszystko skończyło się dobrze i teraz mogę sie cieszyć pełnią zycia.

b jiu jitsu
Awatar użytkownika
monry
Posty: 190
Rejestracja: 30 cze 2020, 22:02

Re: Zdrowie - sprzęt do rehabilitacji

Post autor: monry »

W sumie ja takiego sprzętu jeszcze nigdy nie potrzebowałem, ale jestem zdania, ze należy jak najbardziej dbać o swoje zdrowie. W takiej sytuacji na pewno fajnym wyborem jest posiadanie ciśnieniomierza nadgarstkowego. Ja swój zamówiłem za pomocą rankingu https://najlepszecisnieniomierze.com/ci ... e-ranking/ i muszę powiedzieć, że jest to doskonały wybór.

kasza amarantus
ODPOWIEDZ