Zdrowe zakupy przez internet

W zdrowym ciele zdrowy duch! Możesz polecić dobrego dietetyka w swoim mieście? Znasz najlepszą siłownię w okolicy? Dołącz do dyskusji!
Awatar użytkownika
Bogusz-81
Posty: 1
Rejestracja: 31 maja 2020, 13:51

Zdrowe zakupy przez internet

Post autor: Bogusz-81 »

Witajcie. Czy ktoś z was kupuje zdrową żywność i tego typu produkty przez internet? Jeśli tak to może słyszeliście o sklepie skleparonia.pl? Wydaje mi się, że mają całkiem przyzwoite ceny. Jak myślicie, opłaca się tam kupować?
Awatar użytkownika
Petronela1977
Posty: 1
Rejestracja: 24 wrz 2020, 19:03

Re: Zdrowe zakupy przez internet

Post autor: Petronela1977 »

Odkąd zaczęłam bardziej dbać o swoje zdrowie, jestem stałą klientką tego sklepu :) Najczęściej w moim koszyku lądują suplementy diety, ale nie pogardzę też jakimś dobrym miodem czy herbatką ziołową. Super sklep z przystępnymi cenami - polecam.
Awatar użytkownika
delta
Posty: 57
Rejestracja: 29 maja 2020, 8:11

Re: Zdrowe zakupy przez internet

Post autor: delta »

Warto poszukać w internecie https://www.upc.pl/internet/poznaj/giga/ sklepów z ubraniami. Można dostać dużo więcej ciekawych propozycji i to w lepszych cenach
Żuberka

Re: Zdrowe zakupy przez internet

Post autor: Żuberka »

Leki często warto kupować też stacjonarnie, np. w doz jest promocja dla seniorów i leki wykupią 20 % taniej wystarczy, że przyjdą do apteki w godzinach 8-12.
Mońka

Re: Zdrowe zakupy przez internet

Post autor: Mońka »

Czy ta promocja trwa nadal? Taka zniżka przy drogich lekach to naprawdę dużo więc chciałabym skorzystać.
ODPOWIEDZ