Uzależnienie od kasyna

W zdrowym ciele zdrowy duch! Możesz polecić dobrego dietetyka w swoim mieście? Znasz najlepszą siłownię w okolicy? Dołącz do dyskusji!
Awatar użytkownika
iga
Posty: 28
Rejestracja: 17 cze 2019, 8:52

Re: Uzależnienie od kasyna

Post autor: iga »

Nie dziwię się, że ludzie się od tego uzależniają. To naprawdę podniecające, to oczekiwanie, czy wygram, czy nie. No i to uczucie, że muszę się odegrać. Troszkę to znam, ale zawsze udawało mi się z tego jakoś samemu wyjść. Brat jednak nie ma tyle szczęścia i właśnie Ranking Ośrodków Terapii przeglądam, żeby znaleźć dla niego jakąś pomoc.
Awatar użytkownika
szuwarek
Posty: 72
Rejestracja: 27 lut 2019, 15:44

Re: Uzależnienie od kasyna

Post autor: szuwarek »

W wyniku uzależnienia od alkoholu ofiarą jest nie tylko sam uzależniony, lecz również jego krewni. Pamiętając o tym, Ośrodek Terapii Forest pomijając zwykłe terapie, świadczą pomoc rodzinie alkoholika. Poza tym, to leczenie choroby alkoholowej w atmosferze poufności i szacunku.Jeżeli jesteś wplątany w ten nałóg i nie wiesz, jak odzyskać normalność, zgłoś się do tego ośrodka.
Awatar użytkownika
szałas
Posty: 30
Rejestracja: 17 paź 2019, 8:16

Re: Uzależnienie od kasyna

Post autor: szałas »

Ja niestety poznałam na sobie co to jest uzależnienie i jakie wiążą się z tym konsekwencje. Niestety każda osoba uzależniona zdaje sobie z tego sprawę dopiero wtedy gdy dosięga dna i nie ma już innego wyjścia niż zgłoszenie się na leczenie. W obecnych czasach bardziej otwarcie mówi się o różnego rodzajach uzależnieniach i jak sobie z nimi radzić. I tak też trafiłam do ośrodka terapii uzależnień Wiosenna, gdzie wyciągnęli do mnie pomocną dłoń. To dzięki ich wsparciu dałam sobie radę wyjść z tego dna i teraz uczę się życia na nowo
Awatar użytkownika
Zegarmistrz
Posty: 41
Rejestracja: 29 mar 2020, 21:30

Re: Uzależnienie od kasyna

Post autor: Zegarmistrz »

Czasem jedyną drogą jest zamknięty ośrodek. Zdarza się tak, że osoba uzależniona wplącze się w kłopoty i sądownie zostanie do takiego ośrodka wysłana. Szerzej ten problem opisany jest tutaj http://www.zrodlozdrowia.pl/osrodek-lec ... wiezienie/ , jesli Was interesuje to zerknijcie.
Awatar użytkownika
wanda
Posty: 57
Rejestracja: 20 sty 2020, 20:20

Re: Uzależnienie od kasyna

Post autor: wanda »

Z uzaleznieniem od hazardu nalezy postepowac tak jak z kazdym innym, potrzebna jest odpowiednio prowadzona terapia i leczenie, dlatego warto wybrac dobry osrodek jak np https://tratwa.pl/leczenie-uzaleznienia-od-hazardu.html - na miejscu maja nawet swoich lekarzy, ktorzy bez problemu wystawia l4 gdyby bylo do pracy potrzebne i nie bedzie trzeba juz nigdzie kombinowac, a terapia prowadzona jest mega skutecznie
ODPOWIEDZ