Szkolenie

W zdrowym ciele zdrowy duch! Możesz polecić dobrego dietetyka w swoim mieście? Znasz najlepszą siłownię w okolicy? Dołącz do dyskusji!
Awatar użytkownika
pszczółka
Posty: 19
Rejestracja: 17 lip 2019, 19:49

Szkolenie

Post autor: pszczółka »

Bierzecie czasem udział w szkoleniach ? Jeżeli tak to jakie są najlepsze i gdzie takich szkoleń szukać? Zastanawiałam sie czy nie skorzystać z któryś z tych https://wartoszkolic.pl/szkolenia/ , ponieważ słyszałam, ze przeprowadzają naprawdę dobre szkolenia. A decydowanie się na coś takiego to same korzyści dla nas.
Awatar użytkownika
kalinka
Posty: 333
Rejestracja: 13 maja 2019, 22:59

Re: Szkolenie

Post autor: kalinka »

A czy warto Waszym zdaniem zapisać się na kurs języka angielskiego w szkole językowej https://www.profi-lingua.pl/kursy-jezyk ... -mlodziezy? Jak długo trzeba się uczyć na takich kursach, aby potrafić swobodnie rozmawiać po angielsku? Czy ktoś z Was miał kiedyś okazje brać udział w takim szkoleniu?
Awatar użytkownika
Malediwy
Posty: 64
Rejestracja: 13 sie 2019, 17:48

Re: Szkolenie

Post autor: Malediwy »

Jeżeli jesteście fanami szkoleń to zajrzyjcie na stronę https://biznesedukator.pl/. Firma ta oferuje szkolenia między innymi z zarządzania czy negocjacji. Myślę, że ich propozycje mogą Wam przypaść do gustu.
Awatar użytkownika
rowelka
Posty: 59
Rejestracja: 27 lut 2019, 16:13

Re: Szkolenie

Post autor: rowelka »

Ja to zawsze powtarzam, że trzeba podnosić swoje umiejętności zawodowe, albo też szkolić się dla samego siebie, dlatego też zainteresowałam się szkoleniem z zakresu "obracania" nieruchomościami. Może nie jestem typowo specjalistką w tej dziedzinie, ale co nieco już wiem i chciałabym bardzo poznać się bardziej. Czy firmie http://wiwn.pl/ mogę zaufać?
ODPOWIEDZ