ślubne zaproszenia

W zdrowym ciele zdrowy duch! Możesz polecić dobrego dietetyka w swoim mieście? Znasz najlepszą siłownię w okolicy? Dołącz do dyskusji!
Awatar użytkownika
pszczółka
Posty: 19
Rejestracja: 17 lip 2019, 19:49

ślubne zaproszenia

Post autor: pszczółka »

Wydaje się, ze zaproszenia ślubne to takie niby nic a jednak warto przywiązać do nich jakąś uwagę. Widziałam, ze tutaj https://www.extrema.com.pl/6,zaproszenia-slubne.html mają bardzo łądne ślubne zaproszenia.Jestem na etapie wyboru odpowiednich zaproszeń i cały czas się zastanawiam czy wybrać jakiś jeden motyw przewodni, który będzie się powtarzał przez cały ślub czy coś nie pasujące totalnie do reszty
Awatar użytkownika
night
Posty: 59
Rejestracja: 27 cze 2019, 11:48

Re: ślubne zaproszenia

Post autor: night »

W FarrowDesign znajdziecie na pewno ładne zaproszenia ślubne. Ja akurat patrzyłam tam na zaproszenia na komunię https://farrowdesign.pl i powiem szczerze, że wybór mają całkiem spory i we wzorach i kolorach. A ze ślubnymi jest jeszcze lepiej.
Awatar użytkownika
ayew
Posty: 5
Rejestracja: 25 paź 2019, 18:42

Re: ślubne zaproszenia

Post autor: ayew »

Takie usługi są bardzo przydatne. Ciekawy wątek zacząłeś.
Iloraz inteligencji ludzi podwaja się w wyniku powierzenia im odpowiedzialności oraz pokazania, że im ufasz.
Awatar użytkownika
kalinka
Posty: 333
Rejestracja: 13 maja 2019, 22:59

Re: ślubne zaproszenia

Post autor: kalinka »

Moim zdaniem zaproszenia - nie tylko na ślub, ale również na inne okazje - najlepiej kupować przez internet ;) Ostatnio widziałam spory wybór takich karnetów na stronie internetowej Happenings.pl. Polecam się tam rozejrzeć ;)
świeczka

Re: ślubne zaproszenia

Post autor: świeczka »

Na pewno to ważny element, zwłaszcza jeśli planujemy sami od początku do końca wesele. Jednak ja to się zastanawiam, czy nie powinniśmy z części tradycyjnych elementów po prostu zrezygnować. Chodzi mi o to, że na przykład slow wedding zakłada robienie tego wyłącznie, na czym zależy młodej parze. I to mi się podoba.
Wioleta21

Re: ślubne zaproszenia

Post autor: Wioleta21 »

Cześć! Planujemy wesele nad jeziorem https://salaonesto.pl/sala-weselna/nad- ... m-slaskie/ i jesteśmy podekscytowani tą wyjątkową okazją. Czy ktoś ma doświadczenie w organizacji wesela nad jeziorem lub może podzielić się pomysłami na urozmaicenie takiego wydarzenia?
ODPOWIEDZ