Naturalne oleje, suplementy diety

W zdrowym ciele zdrowy duch! Możesz polecić dobrego dietetyka w swoim mieście? Znasz najlepszą siłownię w okolicy? Dołącz do dyskusji!
Awatar użytkownika
Żelisława1990
Posty: 1
Rejestracja: 15 mar 2020, 15:17

Naturalne oleje, suplementy diety

Post autor: Żelisława1990 »

Cześć. Gdzie zamawiacie suplementy diety takie jak ekstrakty olejowe? Macie swoje sprawdzone sklepy internetowe? Mówię oczywiście o naturalnych produktach bez żadnych chemicznych dodatków :)
Awatar użytkownika
Kinga98
Posty: 1
Rejestracja: 31 mar 2020, 18:04

Re: Naturalne oleje, suplementy diety

Post autor: Kinga98 »

Polecam sprawdzić ofertę sklepu proaktiv.pl. Trafiłam na nich jakiś czas temu i muszę przyznać, że lepszej jakości suplementów nie znajdziesz. W dodatku mają super ceny i spory wybór ekstraktów olejowych. Zamierzam też niedługo przetestować ich srebro koloidalne. Zobaczymy, co z tego będzie :)
Awatar użytkownika
tereniwa
Posty: 51
Rejestracja: 15 maja 2020, 10:36

Re: Naturalne oleje, suplementy diety

Post autor: tereniwa »

Ja staram się być eko, dlatego zarówno moja dieta jest zdrowa jak i staram się wybierać tylko te naturalne kosmetyki. Bardzo przypadły mi do gustu te z serii dermofuture nature dostępne w hebe. Ich skład bardzo mi odpowiada, bo praktycznie cały ich skład to są tylko składniki pochodzenia naturalnego.
Awatar użytkownika
kalinka
Posty: 333
Rejestracja: 13 maja 2019, 22:59

Re: Naturalne oleje, suplementy diety

Post autor: kalinka »

A czy ktoś z Was używał kiedyś naturalnego oleju konopnego, na przykład takiego, jaki można zamówić w sklepie internetowym https://www.hempking.eu/shop/zywnosc/olej-konopny-raw/? Ja przyznam szczerze, że od jakiegoś czasu dodaję go do różnych sałatek i bardzo mi zasmakował - ma ciekawy i oryginalny posmak :) Jeśli nie mieliście jeszcze okazji próbować, to polecam :)
Awatar użytkownika
Jula
Posty: 148
Rejestracja: 17 mar 2020, 18:46

Re: Naturalne oleje, suplementy diety

Post autor: Jula »

Zdrowie mamy tylko jedno wiec dbajmy o nie - trzymanie się odpowiedniej diety może nam w tym pomóc. Warto wprowadzić do codziennej diety właściwe suplementy i odżywki takie jak te https://7-nutrition.com/ które wzmocnią nasz organizm - nasz układ nerwowy, mięśnie i metabolizm. Sa dedykowane nie tylko dla sportowców ale dla każdego z nas - w celu uzupełniania niedoborów w organizmie.
Awatar użytkownika
Danuta832132
Posty: 25
Rejestracja: 25 mar 2020, 18:38

Re: Naturalne oleje, suplementy diety

Post autor: Danuta832132 »

O oleju lnianym przeczytasz na ktomalek.pl. Moc olejów jest znana od zawsze. Myślę, że warto włączyć je do codziennej diety. Olej lniany nie jest drogi, zresztą używa sie w kuchni w małych ilosciach więc buteleczka wystarczy na naprawdę długo.
ODPOWIEDZ