Nastawienie kręgosłupa Kraków

W zdrowym ciele zdrowy duch! Możesz polecić dobrego dietetyka w swoim mieście? Znasz najlepszą siłownię w okolicy? Dołącz do dyskusji!
Awatar użytkownika
Barnim-82
Posty: 1
Rejestracja: 21 mar 2020, 5:50

Nastawienie kręgosłupa Kraków

Post autor: Barnim-82 »

Witam. Potrzebuję pomocy specjalisty w kwestii nastawienia kręgosłupa, dlatego szukam dobrego kręgarza w Krakowie. Możecie podpowiedzieć mi, gdzie warto się udać?
Awatar użytkownika
Patrycja97
Posty: 1
Rejestracja: 01 lip 2020, 15:54

Re: Nastawienie kręgosłupa Kraków

Post autor: Patrycja97 »

Najlepszym wyborem będzie Jedyne Zdrowie. Chodziłam do nich na rehabilitację po operacji na kolano. Dzięki nim błyskawicznie stanęłam na nogi, więc mam pewność, że leczą skutecznie :) Poza tym są przesympatyczni i troskliwi.
Awatar użytkownika
Jula
Posty: 148
Rejestracja: 17 mar 2020, 18:46

Re: Nastawienie kręgosłupa Kraków

Post autor: Jula »

Wedlug mnie najlepszych ortopedów mają w Krakowie ,a a i rezonans mają najtańszy w całej Małopolsce. Wystarczy szybka rejestracja przez http://www.rehabilitacje.org/ i wizyta jest już kilka dni później. Od siebie polecam dr Rafała Więcka - to człowiek który ma dobre podejście do pacjentów i spore doświadczenie
Awatar użytkownika
Dennis
Posty: 71
Rejestracja: 19 cze 2020, 12:39

Re: Nastawienie kręgosłupa Kraków

Post autor: Dennis »

Urazy kręgosłupa są bardzo niebezpieczne i z pewnością nie należy ich lekceważyć. Na stronie https://www.sport-klinika.pl/zabiegi/za ... rzyzowych/ można znaleźć informacje na temat jednego z wielu zabiegów, które mogą przynieść ulgę.
ODPOWIEDZ