Kołdra o dobrym wpływie na sen i nieprzegrzewanie się?

W zdrowym ciele zdrowy duch! Możesz polecić dobrego dietetyka w swoim mieście? Znasz najlepszą siłownię w okolicy? Dołącz do dyskusji!
Kawęproszę

Kołdra o dobrym wpływie na sen i nieprzegrzewanie się?

Post autor: Kawęproszę »

Kołdra o dobrym wpływie na sen i nieprzegrzewanie się?
Jaką byście wybrali przy zakupie nowej? szukam inspiracji ...
Śmieszek

Re: Kołdra o dobrym wpływie na sen i nieprzegrzewanie się?

Post autor: Śmieszek »

A słyszałeś o czymś takim jak kołdry dwustrefowe?
Jak nie, to polecę żebyś sobie w necie poczytał, bo z tego co mi wiadomo, to właśnie są takie mega kołdry które mają dwie części jakby, jedna ciepła i gruba, druga chłodna i można to szybko zmieniac sobie, wiec dla wygody snu i komfortu nocą, wydaje się super.
Tu fajnie są opisywane: https://vegehome.pl/66-dwustrefowe
wg mnie lux opcja :mrgreen:
aśka

Re: Kołdra o dobrym wpływie na sen i nieprzegrzewanie się?

Post autor: aśka »

moim zdaniem najlepsza w takich wypadkach jest kołdra antyalergiczna. Trzeba zwrócić uwagę na jej wypełnienie dobre opcje to na przykład jedwab, choć równie dobry jest bambus - a zwykle tańszy.
U mnie całoroczna kołdra pikowana 220x200, prana w 60 stopniach, normalnie w pralce sprawdza się bardzo dobrze.
edęk

Re: Kołdra o dobrym wpływie na sen i nieprzegrzewanie się?

Post autor: edęk »

test
Dlaczego dziś http://onet.pl nie działa ?
Wchodzę na inne strony, wp też nie działa, interia to samo.
Lepiej, wchodzę na TV, Polsat i dalej to samo, koniec świata ?
Na prawdę musi być 250 znaków :) dajcie spokoój, przeciez to tylko forum ;) :D :D
st dogodny z tego względu, że nie generuje takich kosztów jak transport inną drogą, więc wielu przypadkach jest to najlepsze rozwiązanie. Choć trzeba mieć na względzie, że jednak czas dostarczenia towarów będzie nieco dłuższy
supermocee

Re: Kołdra o dobrym wpływie na sen i nieprzegrzewanie się?

Post autor: supermocee »

U mnie sporo osób działa sukcesywnie i dlatego jeśli już, to musimy mieć sen, który daje nam jak najwięcej. Stąd może warto sprawdzać blog o śnie , bo on daje nam gotowe wskazówki, które pozwalają na nasze działanie. Moim zdaniem to może odpowiadać. Dajcie znać, co i jak działa.
ODPOWIEDZ