Implanty stomatologiczne Warszawa

W zdrowym ciele zdrowy duch! Możesz polecić dobrego dietetyka w swoim mieście? Znasz najlepszą siłownię w okolicy? Dołącz do dyskusji!
Awatar użytkownika
Faustyna-71
Posty: 1
Rejestracja: 20 maja 2020, 11:45

Implanty stomatologiczne Warszawa

Post autor: Faustyna-71 »

Cześć:) Doradźcie mi, czy warto umówić się na wizytę do gabinetu stomatologicznego Prodentika w Warszawie? Chcę zapisać się na wstawienie implantu stomatologicznego, a słyszałam, że tamtejsi lekarze dobrze znają się na tego rodzaju zabiegach.
Awatar użytkownika
wirginiusz_73
Posty: 1
Rejestracja: 18 cze 2020, 18:59

Re: Implanty stomatologiczne Warszawa

Post autor: wirginiusz_73 »

Moim zdaniem implanty zębów to specjalność lekarzy z Prodentiki na równi z koronami porcelanowymi. Dzięki skutecznym metodom leczenia, przyjemnej atmosferze i przystępnym cenom każda wizyta w tym gabinecie jest przyjemnością połączoną z pożytecznością. Gorąco polecam!
dałw

Re: Implanty stomatologiczne Warszawa

Post autor: dałw »

W sumie ja zanim zajmę się uzupełnianiem braków zębowych, będę musiał mikroskopowe leczenie zębów wrocław zamówić, bo wiem, że mam problem z niektórymi elementami i jeśli się nie uda tego poleczyć, nie ma sens wstawiać zębów. A jeszcze nie wiem, jak wygląda moja szczęka i moje dziąsła pod mikroskopem, a to też ważne.
fóran

Re: Implanty stomatologiczne Warszawa

Post autor: fóran »

W każdym mieście znajdzie się klinika, którą warto znać i polecać. Ja na przykład mogę powiedzieć, że w Lublinie tutaj http://implanty.net.pl/implantologia/implanty/ warto iść zakładać implanty. To się może sprawdzić i bardzo dobrze nas wesprzeć.
ODPOWIEDZ