Gdy dziecko się zrani

W zdrowym ciele zdrowy duch! Możesz polecić dobrego dietetyka w swoim mieście? Znasz najlepszą siłownię w okolicy? Dołącz do dyskusji!
Awatar użytkownika
rowelka
Posty: 59
Rejestracja: 27 lut 2019, 16:13

Gdy dziecko się zrani

Post autor: rowelka »

Witajcie, ja chciałabym zapytać was, głównie drogie forumowiczki, jakie macie sposoby na opatrywanie ran dziecka? Moje to krzyczy, nie chce sobie pozwolić zaplastrować rany i nie wiem już co robić. Ledwo udaje mi się odkazić, ale woda utleniona to też takie wyjście byle jakie. Jakieś wskazówki?
Awatar użytkownika
goplana
Posty: 30
Rejestracja: 19 wrz 2019, 11:47

Re: Gdy dziecko się zrani

Post autor: goplana »

hmm wiesz octenisept na rany jest całkiem niezły :) Możesz go spokojnie stosować u dziecka, na pewno mu nie zaszkodzi. Wystarczy dosłownie 1-2 psiknięcia na ranę, wspomaga proces gojenia, zwalcza wirusy,m bakterie czy grzyby. To jeden z takich leków uniwersalnych dla całej rodziny, na pewno warto mieć go w swojej apteczce.
Awatar użytkownika
mieszkanka100
Posty: 37
Rejestracja: 30 sty 2020, 19:07

Re: Gdy dziecko się zrani

Post autor: mieszkanka100 »

gdy dziecko się skaleczy lub zadrapie nie należy tego bagatelizować bo moze wdać się zakażenie, na pewno przyda się płyn do dezynfekcji ran jak Octenisept Bedzie to idealne rozwiazanie, lepsze niż woda utleniona ponieważ nie będzie piekło dziecka podczas przemywania.
ODPOWIEDZ