depresja

W zdrowym ciele zdrowy duch! Możesz polecić dobrego dietetyka w swoim mieście? Znasz najlepszą siłownię w okolicy? Dołącz do dyskusji!
juści

depresja

Post autor: juści »

Bliska mi osoba choruje na depresję, widzę jak zapada się coraz bardziej z dnia na dzień. Jednak nie mogę jej przekonać do skorzystania z fachowej pomocy. Czy psychiatra może pomóc komuś takiemu który nie chce takiej pomocy? Czy można kogoś zmusić do leczenia?
Grażyna11

Re: depresja

Post autor: Grażyna11 »

Ale nad czym się tutaj zastanawiać? Skoro czujecie, że coś złego dzieje się w Waszej głowie, to jak najszybciej zareagujcie. Osobiście polecam Wam zajrzeć do https://psychomedic.pl/psychiatra-katowice/ i samemu przekonać się, jak duże wsparcie możecie otrzymać w Klinice Psychomedic.pl. To pomoże Wam o wiele szybciej wrócić do formy.
Miśka

Re: depresja

Post autor: Miśka »

Polecam zapoznać się z artykułami na blogu Wetalk. Temat depresji jest tam szeroko poruszany. Artykuły są pisane przez bardzo dobrych psychologów, można m. in. dowiedzieć się jak wyleczyć depresję bez leków oraz jak pomóc osobie z depresją. Wiele cennych wskazówek i porad.
Płotka

Re: depresja

Post autor: Płotka »

Faktycznie, ciekawy ten artykuł, ale i tak bez rozmowy z specjalistą się nie obędzie ;) Ja też w początkowej fazie choroby szukałam info w necie i róznych publikacjach, ale po prostu nie da się w pojedynkę, nawet z najlepszą wiedzą pokonać tego choróbska.
Udało mi się uzyskac pomoc poprzez porady psychiatryczne online.
Dużo wygodniej niż wyprawa do gabinetu, również dużo szybciej zdobywa się termin takiej porady no i finansowo - taniej :)
Jakbyście chcieli spróbować to na tej stronie są katalogi lekarzy psychiatrów, z którymi można się umówić zdalnie https://kataloglekarzy.telemedi.com/specjalizacja
diablicaa

Re: depresja

Post autor: diablicaa »

Sama nie wiem, czy nie dotyka mnie depresja test na ten temat powinnam ogarnąć i to pozwala nam działać sensownie. Rozpoznanie to pierwszy krok do działania, a dalej to warto już rozmawiać ze specjalistami. Dla mnie to oczywiste, dlatego bardzo mi zależy na odpowiednim postępowaniu.
ODPOWIEDZ