boli mnie kolano!

W zdrowym ciele zdrowy duch! Możesz polecić dobrego dietetyka w swoim mieście? Znasz najlepszą siłownię w okolicy? Dołącz do dyskusji!
Awatar użytkownika
melorka
Posty: 28
Rejestracja: 26 mar 2020, 8:20

boli mnie kolano!

Post autor: melorka »

Jeździłam na rowerze i niestety zaliczyłam upadek, potłukłam sobie kolano, boli... czy mogę w takim przypadku zastosować plastry przeciwbólowe?
Awatar użytkownika
wanda
Posty: 57
Rejestracja: 20 sty 2020, 20:20

Re: boli mnie kolano!

Post autor: wanda »

Tak, ale wybierz faktycznie plastry ze środkiem przeciwbólowym a nie rozgrzewające bo te zaszkodzą na kontuzję. Na https://itami.pl/ sobie poczytaj - to są właśnie takie plastry które by ci się przydały :))
Awatar użytkownika
kalinka
Posty: 333
Rejestracja: 13 maja 2019, 22:59

Re: boli mnie kolano!

Post autor: kalinka »

Sądzę, że warto byłoby się zdecydować na rezonans magnetyczny kolana, aby dowiedzieć się, jaka jest przyczyna Twoich dolegliwości. Z tego, co wiem, to takie badanie można wykonać bez skierowania w pracowni https://mridiagnostyka.pl/ w Warszawie. Jeśli jesteś z tych okolic, to polecam ;)
Jaśka

Re: boli mnie kolano!

Post autor: Jaśka »

Ale też dobrym rozwiązaniem jest kolagen. Uważam, że każdy powinien sprawdzić jak wygląda jego działanie. Wszystkie informacje na temat kolagenu znajdziecie na stronie https://mojasilaruchu.pl/wszystko-o-kol ... -kolagenie Po przeczytaniu będziecie mogli dobrać sobie właściwy suplement diety.
Paweł23

Re: boli mnie kolano!

Post autor: Paweł23 »

A słyszeliście o leczeniu kolan za pomocą osocza bogatopłytkowego http://medicalaser.pl/osocze-bogatoplyt ... ie-kolana/ Osocze bogatopłytkowe to jeden ze składników naszej krwi, głownie odpowiedzialny za proces gojenia i regeneracji. Zastrzyk przygotowany z wysokiej jakości osocza bogatopłytkowego może bardzo skutecznie pomóc.

ycym 2x2x0 8
Chowański

Re: boli mnie kolano!

Post autor: Chowański »

Ja wychodzę z założenia, że jednak lepszym wyborem mogłoby być skorzystanie z takich możliwości, jakie stwarzają chociażby środki opisane w https://ktomalek.pl/srodki-przeciwbolowe/k-2/1 To bardzo cenne rozwiązanie, dlatego też koniecznie powinniście właśnie tam zajrzeć i przekonać się, co mogłoby być dla Was odpowiednie.
ODPOWIEDZ