Wędkarstwo

Kącik dla miłośników wędkarstwa. Ryby, wędki, przynęty - rozmawiamy o wszystkim, co przydatne przy wędkowaniu.
Mariś

Wędkarstwo

Post autor: Mariś »

Wielką pasją mojego partnera jest wędkarstwo. Planuje kupić dla niego płaszcz przeciwdeszczowy, możecie polecić jakiś konkretny? Póki co wpadł mi jeden w sklepie Morowo.
Lućka

Re: Wędkarstwo

Post autor: Lućka »

Ja nie specjalnie przepadam za wędkarstwem ale już mój mąż świata poza nim nie widzi... niech ma. Jednak szukałam ostatnio prezentu dla niego i udawałam zainteresowaną bo nie wiedziałam jaką wędkę mam kupić. Okazało się ,że jest gotowy ranking sprzętu wędkarskiego - https://fishing-test.pl/ .Tam określiłam swój budżet (który nie był mały) i mężuś dostaw na urodziny swoje cacko.
osąś

Re: Wędkarstwo

Post autor: osąś »

Lućka pisze: ↑03 lut 2021, 8:28 Ja nie specjalnie przepadam za wędkarstwem ale już mój mąż świata poza nim nie widzi... niech ma. Jednak szukałam ostatnio prezentu dla niego i udawałam zainteresowaną bo nie wiedziałam jaką wędkę mam kupić. Okazało się ,że jest gotowy ranking sprzętu wędkarskiego - https://fishing-test.pl/ .Tam określiłam swój budżet (który nie był mały) i mężuś dostaw na urodziny swoje cacko.
w temacie wędkarstwa i fajnych prezentów polecam zainteresować się np. zanętami wędkarskimi https://fiskeri.com.pl - tu masz sklep online. Ogólnie pomagają one w nęceniu ryb przez co dużo skuteczniej można łowić rybki :) i przyjemniej
eleny

Re: Wędkarstwo

Post autor: eleny »

Jeśli chcesz zostać wędkarzem i potrzebujesz artykułów wędkarskich online, to polecam sklep internetowy Golden-Fish. Mają szeroki wybór jeśli chodzi o odzież wędkarska , a także innych produktów, które z pewnością Ci się przydadzą. Łowienie ryb to przyjemne hobby, więc spraw sobie najwyższej jakości akcesoria i sprzęt
byszka

Re: Wędkarstwo

Post autor: byszka »

wędkarstwo muchowe to ekscytująca i satysfakcjonująca aktywność. Wymaga cierpliwości, umiejętności i znajomości wody. Dzięki odpowiedniej kombinacji sprzętu i techniki możliwe jest łowienie ryb nawet w najtrudniejszych warunkach. Sztuka wędkarstwa muchowego istnieje od wieków i nadal jest popularną formą wędkarstwa!
Gość

Re: Wędkarstwo

Post autor: Gość »

Jeśli ktoś szuka łowiska wędkarskie to ostatnimi czasy jest to coraz łatwiejsze dzięki dostępowi do stron i map internetowych. Obecnie w kilka chwil można znaleźć interesujące nas miejscówki na terenie całego kraju.
ODPOWIEDZ