[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/ext/tas2580/seourls/event/listener.php on line 214: Undefined array key "FORUM_NAME"
gov.edu.pl • Wybór ubezpieczenia
Strona 1 z 1

Wybór ubezpieczenia

: 29 lip 2020, 18:41
autor: merka
Jak wybraliście odpowiednie ubezpieczenie dla siebie? Ja mam ogromny dylemat w tej kwestii. Póki co, udało mi się trafić na stronę https://cuk.pl/porady gdzie znalazłam wiele cennych porad na ten temat. Ktoś z was korzystał z usług CUK?

Re: Wybór ubezpieczenia

: 15 sie 2020, 20:02
autor: monry
Sam wybór ubezpieczenia jest oczywiście bardzo ważną kwestią i powinniśmy to zrobić powoli oraz świadomie. Ja również jestem zdania, że bardzo ważnym aspektem jest to co lub kogo chcemy ubezpieczyć. Niedawno czytałem także fajny wpis https://kioskpolis.pl/ubezpieczenie-prz ... czy-warto/ mówiący o tym jak wygląda ubezpieczenie przedszkolaka w kwestii NNW.

Re: Wybór ubezpieczenia

: 18 sie 2020, 21:09
autor: patrol414
Niedawno szukałem ubezpieczenia na życie dla siebie i dla całej rodziny i najkorzystniejszą ofertę przedstawił mi doradca z https://cupomat.pl. Wypełniłem formularz na stronie i po chwili był telefon z ofertą, polecam!

Re: Wybór ubezpieczenia

: 20 sie 2020, 1:53
autor: Jula
Co do takich ubezpieczeń to według mnie warto skontaktować się z dobrą agencją ubezpieczeniową. Np w przypadku wyboru ubezpieczenia samochodu warto moim zdaniem wybrać pakiet OC i AC bo razem można wykupić go znacznie taniej. Więcej na ten temat powie Ci między innymi towarzystwo http://www.tr.gorlice.pl/ - oni działają w tym od wielu lat więc doradzą Ci najkorzystniejszą ofertę

Re: Wybór ubezpieczenia

: 25 sie 2020, 20:03
autor: podroznik95
Jeśli jesteś z okolic Czerska, Chojnic, Człuchowa, Tucholi lub Chełmna to mogę polecić specjalistów od ubezpieczeń - CUP Centrum Ubezpieczeń Przerada, dokładny adres ich placówek znajdziesz na https://cuprzerada.pl.
Można u nich dostać dodatkowe zniżki za to, że jest się rolnikiem, ma się dziecko do 13 roku życiu lub jest się w posiadaniu Karty Dużej Rodziny.

Re: Wybór ubezpieczenia

: 01 wrz 2020, 19:02
autor: tmorissette
Dobrze, że znalazłam ten wątek ponieważ zastanawiam się jak w najprostszy sposób znaleźć polisę turystyczną. W sieci znalazłam różne kalkulatory i porównywarki np. tę https://kalkulator.wakacyjnapolisa.pl/k ... E#/s/first. Ubezpieczyciele oferują ubezpieczenie turystyczne zarówno w wąskich pakietach, jak i tych bardziej rozbudowanych, które mogą obejmować nawet ryzyko związane z uprawianiem sportów ekstremalnych.

hiszpania 2015 wczasy

Re: Wybór ubezpieczenia

: 08 wrz 2020, 13:34
autor: żabka
Na pewno wybór odpowiedniego dla siebie ubezpieczenia nie należy do najłatwiejszych. Jednakże warto na pewno zgłosić się do firmy Unilink https://unilink.pl/ubezpieczenia/nieruc ... mieszkanie , która w zanadrzu ma przygotowaną listę najlepszych firm ubezpieczeniowych do których możecie się zgłosić i skorzystać z jak najkorzystniejszej oferty.

Re: Wybór ubezpieczenia

: 03 sty 2021, 13:42
autor: delta
Dla mnie ważną kwestią przy wyborze polisy życiowej jest podejście firmy do klienta. Dobre towarzystwo będzie służyć kompleksową obsługą http://Mojapolisaonline.pl Agent powinien doradzić w zakresie rodzaju ubezpieczenia, zakresu ochrony, a także sumy ubezpieczeniowej. A w met life sami profesjonalisci

Re: Wybór ubezpieczenia

: 16 sty 2021, 19:10
autor: monry
Ogólnie wybór ubezpieczenia powinien być decyzją przemyślaną i na pewno taka polisa powinna być również dostosowana do nas. Ja jestem zdania, że bardzo fajnie sprawdza się również to co napisano w https://kioskpolis.pl/co-znaczy-nnw-i-c ... /#kotwica2 czyli czym jest ubezpieczenie NNW i w jakim zakresie możemy je stosować.

Re: Wybór ubezpieczenia

: 04 lut 2021, 13:01
autor: kacpuś322
Zawsze przed każdym wyjazdem pamiętam, by odpowiednio się ubezpieczyć. Nie miałem jeszcze żadnych kontuzji, ale uważam że trzeba być przezornym. Ubezpieczeń szukam przeważnie w porównywarkach np. https://ubezpieczenieturysty.pl/ . Nie znam się dobrze na ubezpieczeniach, a na rynku jest stosunkowo sporo tego typu ofert. Taka polisa dużo nie kosztuje, a zawsze daje jakieś zabezpieczenie

Re: Wybór ubezpieczenia

: 09 lut 2021, 15:33
autor: jaś
a wiecie czym grozi brak ubezpieczenia zdrowotnego w Niemczech? Słyszałam od znajomych że sprawa nie jest prosta ponieważ naliczają się jakieś składki które powinno się wykupić niestety nie znam niemieckiego Więc dość trudna jest mi zweryfikować te informacje może wy wiecie jak to wygląda?

Re: Wybór ubezpieczenia

: 04 paź 2021, 14:32
autor: Dalejka
merka pisze: ↑29 lip 2020, 18:41 Jak wybraliście odpowiednie ubezpieczenie dla siebie? Ja mam ogromny dylemat w tej kwestii. Póki co, udało mi się trafić na stronę https://cuk.pl/porady gdzie znalazłam wiele cennych porad na ten temat. Ktoś z was korzystał z usług CUK?
Nie napisałaś jakie ubezpieczenie Cię interesuje. Są ubezpieczenia obowiązkowe jak ubezpieczenie OC i opcjonalne jak ubezpieczenie na życie czy ubezpieczenie mieszkania/domu. Na pewno ludzie dzielą się na 2 grupy. Tych, którzy się ubezpieczyli i tych, którzy zrobią to w przyszłości:) oby nie za późno:) Jeśli Twój dylemat dotyczy tylko ceny, to masz na rynku wiele porównywarek, które przyjdą Ci z pomocą. Jeśli chodzi o ubezpieczenie na życie czy ubezpieczenie mieszkania lub domu to już warto poznać oferty ubezpieczycieli troszkę lepiej bo cena za dużo o nich nie powie.