Strona 1 z 1

Nieszczelne szambo

: 04 lip 2020, 17:08
autor: Ludwik_72
Witam. Miał ktoś z was problem z nieszczelnym szambem? Jak go rozwiązaliście? Podejrzewam, że jedynym wyjściem będzie telefon po specjalistów, ale nie orientuję się, do kogo mógłbym się zgłosić.

Re: Nieszczelne szambo

: 24 lip 2020, 8:47
autor: Żaneta_74
W takim razie ja polecam firmę proizol.pl. Są ekspertami od hydroizolacji, naprawiania i uszczelniania przecieków. Szybko realizują zlecenia i robią to solidnie, więc możesz być spokojny na długie lata.

Re: Nieszczelne szambo

: 26 paź 2020, 13:28
autor: błysk
Na pewno ileś trwa samo budowanie szamba, ale i gwarancje na nie. Dlatego może warto do firmy, która budowała, się po prostu odezwać? Oni muszą zaradzić sobie, a jeśli nie, to przecież wszystko jest tak powiązane, że może tanio naprawią. Ja myślę o studni, dlatego muszę patrzeć na to, jaką pompę głębinową wybrać .

Re: Nieszczelne szambo

: 26 maja 2021, 15:47
autor: monry
osobiście jeszcze nigdy nie miałem problemów z moim szambem i póki co jak najbardziej wszystko działa znakomicie. Polecam także przy okazji każdemu zapoznanie się z wpisem http://www.eurogarden.pl/szamba-w-ogrod ... ialkowych/ gdzie bardzo fajnie opisano kwestię tego jak buduje się szambo na ogródkach działkowych.

Re: Nieszczelne szambo

: 18 cze 2021, 10:20
autor: Rafał
Jeśli macie awarię to kontaktujcie się z hydraulikami którzy profesjonalnie się tym zajmą. Na przykład wykonają udrażnianie kanalizacji Taka profesjonalna firma dysponuje sprzętem który jest odpowiedni do takich działań. Mają tez doświadczenie w branży i odpowiednią wiedzę.

Re: Nieszczelne szambo

: 11 paź 2021, 20:56
autor: IrenaN
Na terenie Warszawy i okolic ze swoje strony polecam dwie firmy. Sprawdzone, rzetelne i wykonujące prace w naprawdę dobrych cenach.
Jest to Sidex[https://oczyszczaniekanalizacji.p ... lizacji.pl
https://udraznianie-odplywow.pl

Zarówno prywatnie jak i w firmie z wielu firm korzystałam jednak te dwie biją je wszystkie na głowę. W mieszkaniu za pierwszym razem udrożnili zator w róże, na którym wezwana wcześniej firma poległa.