Strona 1 z 1

Drony, technologia - pomoc

: 11 gru 2019, 14:31
autor: mleczko90
dzień dobry
Chcę ubezpieczyć dość spory teren z obiektami gospodarczymi w swojej firmie i słyszałem ostatnio, że wykorzystuje się drony do wykonania takiej inwentaryzacji terenu. Zależy mi żeby to było szybko zrobione, więc ta opcja wydaje się być bardzo ciekawa. Znalazłem ofertę firmy https://skysnap.pl/ortofotomapa/ i mam pytanie czy ktoś już z nimi współpracował? Interesuje mnie również kwestia samego ubezpieczenia czy to faktycznie jest tak ze analizy z dronów mogą być użyte jako dokumentacja do ubezpieczenia? Chętnie wysłucham opinii osób które miały do czynienia z taka formą wykonywania dokumentacji. Pozdrawiam

Re: Drony, technologia - pomoc

: 13 mar 2020, 17:02
autor: night
Wiecie co, ja to się zaczęłam w tej całej technologii od niedawna gubić, ale z pomocą przyszedł mi portal http://www.web-news.pl/ . To tutaj mogę przeczytać o naprawdę wszystkim, co dotyczy nowych technologii. To serwis oparty na faktach, wciąż aktualizowany, a do tego prowadzony rzetelnie, zgodnie z prawdą. Warto go znać.

Re: Drony, technologia - pomoc

: 29 mar 2020, 22:36
autor: Alek
Pomocny portal. Szukałem profesjonalnego drona i natrafiłem tam na informacje o producencie DJI. Po przestudiowaniu tematu okazało się, że najlepszy będzie model DJI Mavic pro. Udało mi się go dostać w sklepie https://foto-szop.pl/. Jakość zdjęć i filmów jest więcej niż zadowalająca. Jeśli zastanawiacie się nad sprzętem najwyższej jakości, to polecam.

straż pożarna gorlice

Re: Drony, technologia - pomoc

: 30 maja 2020, 21:38
autor: weko
Tutaj https://megadron.pl/pl/menu/akcesoria/y ... q-489.html warto sobie zerknąć. Są tam bowiem ciekawe propozycje, jeśli chodzi o akcesoria do dronów. Wybór jest spory. Dzięki temu urządzenie, które posiadamy może być jeszcze bardziej praktyczne i funkcjonalne. Zobaczcie sobie co ten sklep ma w ofercie.

Re: Drony, technologia - pomoc

: 31 paź 2020, 15:45
autor: erka
Też kupiłam sobie drona i zamierzam w najbliższym czasie skorzystać z oferty https://proflycenter.com/ Jest to firma, która przygotowuje do zdobycia świadectwa kwalifikacji UAVO i uprawnień do obsługiwania drona. Przejrzałam wiele ofert tego typu firm, ale tylko ta mnie zainteresowała :)