Strona 1 z 1

Księgowość

: 20 mar 2019, 19:12
autor: szuwarek
Witajcie, potrzebuję dobrego biura księgowego w Gdańsku, które mogłoby zająć się moją księgowością. Niestety poprzednia księgowa nie prowadziła jej należycie, więc musiałam zapłacić stosowną karę do Urzędu Skarbowego. Nie chciałabym, by taka sytuacja się powtórzyła, dlatego będę wdzięczna za opinie na temat tego biura MG Finanse.

Re: Księgowość

: 26 paź 2019, 11:26
autor: kalinka
Bez względu na to, komu powierzycie prowadzenie księgowości Waszej firmy, wdrożenie elektronicznego obiegu dokumentów, oferowanego przez firmę http://www.primesoft.pl/, na pewno pozwoli Wam na to, aby procesy księgowe zachodziły sprawniej i szybciej, a związane z nimi koszty spadły :) Polecam ;)

Re: Księgowość

: 20 lis 2019, 23:19
autor: natasza85
Zaufana,polecona i znająca się na rzeczy księgowa to podstawa dobrego biznesu. Musimy mieć do niej zaufanie i dobrze kiedy jest polecona. My swojej szukaliśmy dosyć długo, zależało nam na umiejętności rozliczeń niemieckich Bogatynia rachunków, faktur i podatków. Stąd podstawą była znajomość tamtejszych przepisów. Udało się i teraz mogę spać spokojnie, że nie będzie mnie ścigał żaden fiskus.