Strona 1 z 1

jedzenie

: 10 lis 2021, 10:09
autor: Amonuś78
Witam, jest na forum ktoś kto interesuje się jedzeniem? Kupujecie jedzenie online? Widziałem na stronie https://delikatesy.ufukiera.pl/ spory wybór bardzo ciekawych potraw domowych. Według mnie takie jedzenie jest o wiele zdrowsze niż z marketów. Co Wy o tym sądzicie? Kupowaliście kiedykolwiek takie jedzenie czy raczej wolicie robić sami różnego rodzaju potrawy? Ja nie zawsze mam na to czas, dlatego też zamawiam jedzenie. Co Wy sądzicie na ten temat?

Re: jedzenie

: 19 gru 2021, 8:10
autor: tirni
Jasne, jest wiele takich sklepów internetowych, wiec szkoda byłoby nie skorzystać z ich oferty. Mam nawet sprawdzony sklep mięsny online i jest to sklep producenta Hurt Mięs. Mięso od nich jest odpowiednio zapakowane i przechowywane, dociera do mnie w doskonałym stanie. Jest świeże, bardzo dobrej jakości, smakuje fantastycznie. Wyroby tej firmy są naprawdę godne polecenia. Teraz zamierzam zaopatrzyć się w nie na święta, zwłaszcza że przyjeżdża do mnie rodzina, więc potrzebuję wielu rzeczy na świąteczny stół :).

Re: jedzenie

: 14 mar 2023, 1:50
autor: biku
Czy preferujecie kuchnię śródziemnomorską? Jeśli tak, to polecam skorzystać z możliwości zamówienia składników z https://www.idelikatesy24.pl/ , ponieważ oferuje ona oryginalne smaki, znane w tamtych rejonach. W stacjonarnych sklepach ciężko byłoby znaleźć takie produkty.