Strona 1 z 1

laweta

: 16 mar 2021, 11:52
autor: Oskaruś91
Cześć, interesuje mnie Laweta Cieszyn. W ostatnim czasie dość często psuje mi się auto, a nie mam numeru do żadnej pomocy drogowej. Mam nadzieje, że ktoś z Was poleci mi firmę, która zajmuje się takimi rzeczami. Korzystaliście w ogóle z usług pomocy drogowej?

Re: laweta

: 07 kwie 2021, 13:06
autor: wronka
Popsuty samochód trzeba odwieźć do warsztatu. Nie zawsze chce sam dojechać - wtedy warto wezwać lawetę. Bardzo dobrym wyborem będzie na przykład pomoc drogowa i holowanie TIR 24h Wałbrzych AERA: https://www.pomocdrogowa.walbrzych.pl/ . Korzystałam kilka razy i byłam bardzo zadowolona.

Re: laweta

: 06 maja 2021, 8:22
autor: erka
No dokładnie, nawet nie ma się nad czym zastanawiać. Też ostatnio korzystałam z pomocy drogowej, a samochód został u mechanika przeszło na dwa tygodnie. Tyle dobrze, że miałam namiar na wynajem samochodów Katowice i nie wyszło mnie to jakoś drogo, bo przecież musiałam dojeżdzać do pracy czy załatwiać inne sprawy na mieście.

Re: laweta

: 30 maja 2021, 15:06
autor: kalinka
A czy ktoś z Was jeździ może w częste trasy do naszych zachodnich sąsiadów? Jeśli tak, to polecam zapamiętać sobie kontakt do firmy https://holowanie.zgorzelec.pl. Jak widać świadczy ona usługi profesjonalnego holowania właśnie z Niemiec ;) Jestem przekonana, że będziecie zadowoleni ze współpracy ;)

Re: laweta

: 08 paź 2021, 14:30
autor: sandra2
Warto mieć zawsze pod ręką namiary na dobrą pomoc drogową. Przecież nigdy nie wiemy, co stanie się na drodze. Mi ostatnio też pomogła świetna pomoc drogowa. Była to pomoc drogowa Gdynia - holowanie i transport na lawecie: http://pomocdrogowagdynia.pl/ .

świetlówka g5

Re: laweta

: 11 paź 2021, 21:03
autor: IrenaS
Ja ze swojej strony polecam na terenie Warszawy i okolic Ącki Pomoc Drogowa. Oferują bardzo szeroki zakres usług w tym holowanie, pomoc drogową tj. drobne naprawy w miejscu uszkodzenia, awaryjne otwieranie pojazdów czy wyciąganie z rowów. Szybko, uczciwie i w rozsądnej cenie.