Strona 1 z 1

Usługi pomocy drogowej

: 04 sty 2021, 14:11
autor: Wolimir
Polecilibyście mi jakieś sprawdzone firmy zajmujące się pomocą drogową? Z tego, co słyszałem, to wart wziąć pod uwagę firmę Pomocnik24h, bo mają niewysokie ceny, ale znają się na robocie. Też tak sądzicie?

Re: Usługi pomocy drogowej

: 15 sty 2021, 16:15
autor: Melchior-83
Kiedyś faktycznie korzystałem z ich pomocy i mogę polecić. Załatwili mi nawet auto zastępcze z OC sprawcy. Na pierwszy rzut oka było widać, że mają w tym doświadczenie, więc w pełni i zaufałem. Było warto.

Re: Usługi pomocy drogowej

: 05 mar 2021, 12:24
autor: tulip
Ja mogę polecić jedną firmę bo ostatnio korzystałam z jej usług. Była to pomoc drogowa, holowanie Gdynia: http://holowanie-gdynia.pl/ . Auto zepsuło mi się na środku miasta, na szczęście bardzo szybko przyjechali na miejsce zdarzenia i odholowali mój samochód na warsztat.

Re: Usługi pomocy drogowej

: 21 lip 2021, 0:32
autor: śśśśśśśś
We wrześniu zamierzam kupić nowy samochód, postanowiłem, że wybiorę markę Dacia. Mój kumpel ma Dacie i bardzo sobie chwali, nie miał nigdy z samochodem żadnych poważnych problemów, więc myślę, że będzie to dobry wybór. Nie wiem tylko jaki model wybrać, mam dylemat pomiędzy Sandero a Dusterem. W salonie Dyszkiewicza obydwa modele są dostępne http://dacia.dyszkiewicz.pl/ A Wy który model byście polecili?

Re: Usługi pomocy drogowej

: 21 lip 2021, 0:32
autor: łuki5444
Trzeba przyznać, że niektóre części w samochodzie trzeba zregenerować, bo raczej się ich nie wymienia lub po prostu regeneracja jest bardziej opłacalna. Do tej grupy należy na przykład turbosprężarka. Odsyłam do strony firmy https://www.totalturbo.pl/ - jest to firma, która specjalizuje się w regeneracji takich części. Śmiało możecie się zainteresować.

Re: Usługi pomocy drogowej

: 06 paź 2021, 10:17
autor: kalinka
A czy ktoś z Was korzystał kiedykolwiek z usług pomocy drogowej na terenie Krakowa? Na stronie internetowej http://m34.pl/zalety-firm-oferujacych-p ... -krakowie/ możecie sobie poczytać, jakie są największe zalety firm, które oferują takie usługi w tym mieście ;) Polecam ;)