najlepsza terapia

W zdrowym ciele zdrowy duch! Możesz polecić dobrego dietetyka w swoim mieście? Znasz najlepszą siłownię w okolicy? Dołącz do dyskusji!
śliwka

najlepsza terapia

Post autor: śliwka »

Jak wygląda w praktyce terapia rodzinna? Czy cała rodzina ma sesje w jednym momencie czy każdy osobno? Czy taką terapię musi prowadzić psycholog cy wystarczy terapeuta? Jaka szkoła psychologiczna jest najlepsza dla takiej terapii?
Awatar użytkownika
bluetwilightstorm
Posty: 56
Rejestracja: 17 mar 2020, 15:55

Re: najlepsza terapia

Post autor: bluetwilightstorm »

Czasami jak psycholog nie pomoże to może najlepiej się od razu udac do psychiatry ? Sprawdźcie sobie na https://psychomedic.pl/psychiatra-warszawa/ Warto moim zdaniem zdecydować się na takie rozwiązanie. Nie tylko jest praktyczne, ale przynosi wiele korzyści. Regularne uczęszczanie do psychiatry może Wam naprawdę bardzo pomoc. Nie ignorujcie takiej szansy na pomoc
Bożena

Re: najlepsza terapia

Post autor: Bożena »

Właśnie dlatego powinniście zawsze stawiać na jak najlepszą pomoc specjalistyczną. Moim zdaniem bardzo dobrym pomysłem będzie skorzystanie z możliwości, jakie oferuje Klinika PsychoMedic.pl w Krakowie. To może być dla Was najlepszym wsparciem w powrocie do zdrowia. Warto skontaktować się z nimi pod numerem 12 889 99 99 i dowiedzieć się, do jakiego terapeuty powinniście się umówić.
uzależnienie32

Re: najlepsza terapia

Post autor: uzależnienie32 »

Ja do wykończenia domu to bym fototapety na wymiar tylko wybrała. To dobry sposób na wykończenie jak się chce wnętrza. Ja stawiam na super tapety ze strony fototapeta do salonu . Jestem zachwycona ponieważ mogę się cieszyć kolorowymi ścianami bo wybrałam akurat taki kolorowy print na tapecie. Jeśli chcesz bardziej spokojne przytulne wnętrze to zobacz na inne wzory.
Syś

Re: najlepsza terapia

Post autor: Syś »

cześć, czy słyszeliście o ośrodku Forest? Mój brat na chwilę obecną przebywa w szpitalu bo przesadził z narkotykami, psycholog tam zalecił terapię i właśnie wymienił kilka ośrodków w tym Forest. Słyszałam o nim trochę ale może ktoś z waszych bliskich się tam leczył?
kaśka90

Re: najlepsza terapia

Post autor: kaśka90 »

Ja polecam terapię u psychologa. Bardzo dobrym ośrodkiem jest Pomarańczowe Ja, który oferuje między innymi grupy wsparcia poznań: http://www.terapiapoznan.pl/grupy-terapeutyczne/ . Tam otrzymacie niezbędną pomoc psychologów. Prowadzą także terapie par i terapie dla dzieci oraz młodzieży.
Aguś

Re: najlepsza terapia

Post autor: Aguś »

bluetwilightstorm pisze: ↑22 paź 2020, 19:12 Czasami jak psycholog nie pomoże to może najlepiej się od razu udac do psychiatry ? Sprawdźcie sobie na https://psychomedic.pl/psychiatra-warszawa/ Warto moim zdaniem zdecydować się na takie rozwiązanie. Nie tylko jest praktyczne, ale przynosi wiele korzyści. Regularne uczęszczanie do psychiatry może Wam naprawdę bardzo pomoc. Nie ignorujcie takiej szansy na pomoc
Fajnym rozwiązaniem jest psycholog online. Jest to dużo bardziej wygodna forma kontaktu, ja korzystałam z pomocy psychologa z Wetalk
ODPOWIEDZ