Zakupy w modekor.pl

Które biuro nieruchomości wybrać? Gdzie znaleźć stolarza? Jaką firmę przeprowadzkową zatrudnić?
Awatar użytkownika
Bronisława87
Posty: 1
Rejestracja: 29 cze 2020, 11:00

Zakupy w modekor.pl

Post autor: Bronisława87 »

Kto z was zamawiał meble z oferty sklepu modekor.pl i chciałby podzielić się opinią na temat ich jakości? Bo jeśli chodzi o ich wygląd, to ja jestem absolutnie zauroczona. Doskonale wpasowują się w mój gust. Też wam się podobają?
Awatar użytkownika
Ira_84
Posty: 1
Rejestracja: 27 paź 2020, 1:52

Re: Zakupy w modekor.pl

Post autor: Ira_84 »

Od długiego czasu marzył mi się dywan glamour, który udało mi się znaleźć właśnie w sklepie Modekor. Jakość, cena, czas realizacji, dosłownie wszystko jest według mnie na najwyższym poziomie. Polecam i jeszcze raz polecam!
Awatar użytkownika
monry
Posty: 190
Rejestracja: 30 cze 2020, 22:02

Re: Zakupy w modekor.pl

Post autor: monry »

Niestety nie znam tego sklepu więc również nie bardzo mogę nic na jego temat powiedzieć. Na pewno jestem w stanie każdemu polecić przeczytanie fajnego artykułu https://homecarpets.pl/blog/post/86_do- ... _type=post bo ja już wiem do jakich wnętrz dywan maroko będzie pasował najlepiej.

cd-r sleeves
adżela

Re: Zakupy w modekor.pl

Post autor: adżela »

Niestety, ale nie jest m znany ten sklep, dlatego nie wydaje mi się, żebym mogła coś Wam na jego temat opowiedzieć. Z pewnością na uwagę zasługuje fakt, że można kupić coś takiego fajnego w sieci. Dla mnie znaczenie ma cegła na ścianę sklep Ceglana Fantazja coś dla mnie przygotował. Nie wiem jeszcze, czy się zdecyduję, ale chętnie obejrzę.
ODPOWIEDZ