Zakup domu

Które biuro nieruchomości wybrać? Gdzie znaleźć stolarza? Jaką firmę przeprowadzkową zatrudnić?
Awatar użytkownika
Silje
Posty: 25
Rejestracja: 14 wrz 2019, 15:40

Zakup domu

Post autor: Silje »

hej, co sądzicie na temat zakupu gotowego domu? Ostatnio zastanawiałam się własnie nad taką inwestycją. Budowa domu jest czasochłonna i trzeba załatwiac bardzo dużo formalności a dom można kupić, wykończyć i bardzo szybko się wprowadzić. Znalazłam bardzo fajne osiedle domów w zabudowie bliźniaczej i szeregowej http://www.archideon.pl/ . Jak myślicie, czy zakup takiego domu to dobra opcja?
Awatar użytkownika
Michel
Posty: 93
Rejestracja: 18 cze 2019, 11:57

Re: Zakup domu

Post autor: Michel »

Ja z kolei szukam dobrych krzyżyków do glazury... Jesteście w stanie coś polecić w tym zakresie? Co sądzicie np. o http://www.betor.pl/krzyzyki-do-glazury/ ?
Ona żyje na tym świecie, ale w nim nie przebywa.
Awatar użytkownika
RIonka99
Posty: 38
Rejestracja: 28 maja 2019, 14:44

Re: Zakup domu

Post autor: RIonka99 »

Jest to jakaś opcja, ale budowa domu wg wybranego przez siebie projektu jest moim zdaniem lepsza. Po prostu dobierasz projekt do siebie, do swoich potrzeb. A jeśli chodzi o wykonanie to tu też można zrobić to bezproblemowo. Tu https://fastkrakow.pl/ znajdziesz firmę, która buduje domki jednorodzinne. Dostaniesz stan deweloperski i też pozostanie tylko wykończyć.
Awatar użytkownika
szałas
Posty: 30
Rejestracja: 17 paź 2019, 8:16

Re: Zakup domu

Post autor: szałas »

Każdy wybiera taką opcję jaka mu najbardziej odpowiada. Moja siostra to osoba która nie lubi czekać dlatego też zdecydowała się na zakup gotowego domu. Teraz zastanawia się jak może fajnie i gustownie urządzić swój ogród. Wpadłam na pomysł aby w tyle ogrodu postawiła taką pergola drewniana gdyż stanowi ona niezwykłą część ozdoby ogrodu a w dodatku daje dodatkowy cień podczas słonecznego dnia
Awatar użytkownika
Alek
Posty: 25
Rejestracja: 24 mar 2020, 22:08

Re: Zakup domu

Post autor: Alek »

Silje pisze: ↑24 wrz 2019, 12:03 hej, co sądzicie na temat zakupu gotowego domu? Ostatnio zastanawiałam się własnie nad taką inwestycją. Budowa domu jest czasochłonna i trzeba załatwiac bardzo dużo formalności a dom można kupić, wykończyć i bardzo szybko się wprowadzić.
Braliśmy taką opcję pod uwagę, ale ostatecznie z niej zrezygnowaliśmy. Jednak wolimy mieć dom według projektu, który wybierzemy. Poza tym możesz wszystkie formalności zlecić firmie. Żona znalazła wyjątkowy dom z bali http://www.wakodomy.pl/. Oglądałem kilka realizacji i robią wrażenie. Wiele specjalistów mówi, że warto stawiać domy z drewna. Nie wymagają ocieplenia i zimą dobrze utrzymują ciepło, a latem jest w nich chłodniej. Są także idealne dla alergików.
Awatar użytkownika
mleczko90
Posty: 61
Rejestracja: 02 paź 2019, 15:47

Re: Zakup domu

Post autor: mleczko90 »

To jest dobra opcja dla osób które nie chcą tracic czasu i nerwó na budowanie samemu i szukanie ekipy, ale raczej wolałbym sam zbudować.
____________________
https://4insulation.pl/
Awatar użytkownika
żabianka
Posty: 7
Rejestracja: 06 maja 2020, 17:48

Re: Zakup domu

Post autor: żabianka »

Zakup domu to bardzo ważna decyzja,wiąże się ona nie tylko z ogromnymi kosztami,ale też wieloma sprawami do załatwienia.Trzeba dobrze zastanowić się nad wyborem odpowiedniego producenta okien i drzwi https://ekoplast-group.com/pl/drzwi-do-domu bo przecież to one sprawią,że budowa będzie w stanie zamkniętym,gotowym do wejścia i urządzania wnętrza.Producent okien i drzwi Ekoplast to firma solidna,terminowa,zawsze i w każdej sytuacji służąca swoją radą i pomocą.Można na jej pracownikach polegać i zlecić im montaż w swoim domu.
ODPOWIEDZ