Wykończenie mieszkania w Krakowie...kogo wybrać?

Które biuro nieruchomości wybrać? Gdzie znaleźć stolarza? Jaką firmę przeprowadzkową zatrudnić?
Robuś1973

Wykończenie mieszkania w Krakowie...kogo wybrać?

Post autor: Robuś1973 »

Zamierzam skorzystać z usług remontów i wykończenia mieszkań w Krakowie firmy https://rem-krak.pl/krakow/remonty/wyko ... ieszkanie .
Czy ktoś korzystał już z ich usług i co o nich sądzicie?

hi tech high
koleś

Re: Wykończenie mieszkania w Krakowie...kogo wybrać?

Post autor: koleś »

Właściwie to ja też szukam kogoś, kto położyłby mi płytki z cegły w kuchni. Wiem, że na ogół to można zlecić komuś i będzie jako tako, ale ja chcę efektu wow i mam też pomysł na dość nietypowe ich położenie. I dlatego właśnie potrzebny mi fachowiec, który zna się na tym naprawdę porządnie. Powie mi, czy to możliwe i dobrze to wykona, ot co.
Sylwek 32

Re: Wykończenie mieszkania w Krakowie...kogo wybrać?

Post autor: Sylwek 32 »

Witajcie! Jako mieszkaniec Krakowa, zawsze zastanawiałem się nad jakością wody, którą pijemy. Czy ktoś z was ma informacje na temat uzdatniania wody w Krakowie https://twojaczystawoda.pl/uzdatnianie-wody/krakow/ ? Czy istnieją jakieś rozwiązania, które mogą pomóc w poprawie jakości wody pitnej? Chętnie posłucham waszych wskazówek i doświadczeń!
Kasia 45

Re: Wykończenie mieszkania w Krakowie...kogo wybrać?

Post autor: Kasia 45 »

Jestem w fazie urządzania mojego salonu i poszukuję polecanych salonów meblowych w Krakowie https://www.vieridivani.pl/salony-meblowe/krakow . Gdzie znajdę szeroki wybór mebli do salonu? Chciałbym znaleźć coś zarówno nowoczesnego, jak i funkcjonalnego.
Kargul

Re: Wykończenie mieszkania w Krakowie...kogo wybrać?

Post autor: Kargul »

Właściciel mieszkania musi być przygotowany na regularne koszty, które są nieodłącznym elementem mieszkaniowego budżetu. Poza rachunkami za media, ważne są również regularne opłaty administracyjne, które pokrywają koszty zarządzania nieruchomością. Ponadto, długofalowe planowanie finansowe powinno uwzględniać koszty związane z ubezpieczeniem i przewidywanymi remontami. Cenny wgląd w temat utrzymania nieruchomości oferuje artykuł dostępny pod adresem https://ronson.pl/blog/na-czym-polega-u ... ne-koszty/ który zawiera konkretne przykłady i porady.

weekend poza domem
Awatar użytkownika
porzeczkowa
Posty: 52
Rejestracja: 27 cze 2019, 17:29

Re: Wykończenie mieszkania w Krakowie...kogo wybrać?

Post autor: porzeczkowa »

Możesz też wybrać opcję zakupu mieszkania z wykończeniem pod klucz. A fajne , gotowe do odbioru mieszkania widziałam też na tym https://www.ekopark.pl/turniejowa-59/mieszkania/ osiedlu więc śmiało możesz sie tam rozejrzeć za wymarzonym mieszkaniem
ODPOWIEDZ