Usługi dekarskie?

Które biuro nieruchomości wybrać? Gdzie znaleźć stolarza? Jaką firmę przeprowadzkową zatrudnić?
Awatar użytkownika
alleg
Posty: 51
Rejestracja: 26 cze 2019, 8:54

Usługi dekarskie?

Post autor: alleg »

Witajcie, nie wiem, czy dobrze zatytułowałem temat, ale potrzebuję więzarów na dach. Właściwie to całego dachu z montażem. Do kogo mam się udać z wyceną? Chodzi o większy metraż, ale też okolice Krakowa, to może firmy z małopolskiego?
Awatar użytkownika
rowelka
Posty: 59
Rejestracja: 27 lut 2019, 16:13

Re: Usługi dekarskie?

Post autor: rowelka »

No nie do końca dobrze, ale fajnie, że uściśliłeś, o co Ci chodzi ;) . A co do usług dachowych, cieślarskich, to bym Ci polecała mg dachy https://mgdachy.pl/wiazary-dachowe/ . Ich wiązary są cenione i znane w całej Polsce. Ten producent wie, co i jak i jak zrobić, żeby więcej nie poprawiać.
Awatar użytkownika
night
Posty: 59
Rejestracja: 27 cze 2019, 11:48

Re: Usługi dekarskie?

Post autor: night »

I pomyśleć, że ja podobnie szukałam fachowców od dachu... ;p . Jak to mówią, czeski błąd. Niemniej jednak wydaje mi się, że dobrze zrobisz, jeśli poszukasz właśnie u mg dachy. U nas bez problemu wszystko wykonali, na czas i jeszcze taniej. niż firma lokalna. Dużo taniej.
Awatar użytkownika
Jula
Posty: 148
Rejestracja: 17 mar 2020, 18:46

Re: Usługi dekarskie?

Post autor: Jula »

Warto postawić na wysokiej jakości materiały - tutaj mogą sprawdzic się blachówki modułowe http://www.regamet.com.pl/produkty/?cat ... i-modulowe .Pokrycia dachowe tego typu są wytrzymałe, łatwe w montażu i dostępne zarówno w nowoczesnych, prostych formach, np. płaska blachodachówka modułowa, w grafitowych kolorach i matowych powłokach, jak i bardziej tradycyjnych
świerczka

Re: Usługi dekarskie?

Post autor: świerczka »

Ważne jest aby odpowiednio postawić dach- wkońcu to inwestycja na długie lata. Ważne są tu także systemy odprowadzające wodę z budynku - aby zapobiec wszelkim uszkodzeniom pokrycia dachowego jak i jego konstrukcji. Takie nowoczesne systemy rynnowe oferuje firma KropSystem https://www.kropsystem.eu/ Odpowiednio zainstalowane rynny pozwalają na sprawne odprowadzanie wody chroniąc w ten sposób ściany zewnętrzne budynku.
Violuś

Re: Usługi dekarskie?

Post autor: Violuś »

świerczka pisze: ↑26 wrz 2020, 22:35 Ważne jest aby odpowiednio postawić dach- wkońcu to inwestycja na długie lata. (...)
Ta to prawda, dach jest chyba najważniejszą konstrukcją każdego domu, więc jego prawidłowe , zgodne ze sztuką budowlana wykonanie jest kluczowe w kontekście budowy całego domu. Tylko firma z doświadczeniem będzie w stanie wykonać dach prawidłowo.Bez wątpienia tą firmą jest Mg Dachy - https://mgdachy.pl/cena-wiezby-dachowej/. Jeśli chcecie wcześniej znać jakie będą koszty takiej inwestycji zwróćcie się do firmy z prośba o wycenę . Firma solidnie zapracowała na swoja renomę.

MG Domy sp. z o. o.
ul. Uczniowska 13, 03-112 Warszawa
tel: +48 500 200 660,
mail: [email protected]
pawełek

Re: Usługi dekarskie?

Post autor: pawełek »

Zapewniamy w pełni kompleksowe usługi począwszy od doradztwa, poprzez kosztorysowanie oraz transport materiałów i profesjonalny montaż. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oferty naszej firmy oraz do kontaktu invex! Oferujemy naszym klientom kompleksowe usługi związane z montażem, transportem oferowanych produktów. Zapraszamy!
ODPOWIEDZ