Tłumacz z językiem angielskim

Które biuro nieruchomości wybrać? Gdzie znaleźć stolarza? Jaką firmę przeprowadzkową zatrudnić?
Awatar użytkownika
Herman71
Posty: 1
Rejestracja: 03 sie 2020, 19:22

Tłumacz z językiem angielskim

Post autor: Herman71 »

Witam serdecznie.
Zdaję sobie sprawę, że w Warszawie dużo jest profesjonalnych biur tłumaczeń, ale najbardziej atrakcyjna wydaje mi się mimo wszystko oferta tlumaczka-przysiegla.pl. Czy mieliście okazję współpracować z Panią Danutą? Jak oceniacie jej pracę?

link bus com
Awatar użytkownika
Justynian63
Posty: 1
Rejestracja: 06 gru 2020, 11:52

Re: Tłumacz z językiem angielskim

Post autor: Justynian63 »

Nie mogę mieć tak naprawdę żadnych uwag do jakości przekładów Pani Danuty. Zna się na rzeczy, tłumaczy dokładnie i z dbałością o poprawność językową czy terminologię. Wykonuje dla mnie tłumaczenia poświadczone z języka rosyjskiego. Jest najlepsza według mnie.

ścianka działowa z drewna
ańita

Re: Tłumacz z językiem angielskim

Post autor: ańita »

Jeśli chodzi o tłumaczenia na język angielski, to może spróbuj w https://tlumacz-in.pl/. Sama korzystam z ich pomocy i jestem mega zadowolona!
Awatar użytkownika
kalinka
Posty: 333
Rejestracja: 13 maja 2019, 22:59

Re: Tłumacz z językiem angielskim

Post autor: kalinka »

A skoro już o językach obcych mowa, to czy ktoś z Was robił sobie kiedykolwiek kurs językowy przez internet? Widziałam ostatnio na stronie internetowej https://www.profi-lingua.pl/kursy-jezyk ... ski/online, że takie kursy językowe on-line, między innymi z języka japońskiego, organizuje na przykład Szkoła Językowa ProfiLingua. Jak sądzicie, warto odbyć tam taki kurs?
Łucja

Re: Tłumacz z językiem angielskim

Post autor: Łucja »

Biuro tłumaczeń które ja mogę wam polecić to https://dogadamycie.pl oni mają duże doświadczenie i gwarantują wysoką jakość językową. Możecie skorzystać z szybciej i bezpłatnej wyceny. Zobaczcie ale moim zdaniem mają świetne oferty i można kontaktować się z nimi o każdej porze.
Łukaszek

Re: Tłumacz z językiem angielskim

Post autor: Łukaszek »

Akurat myślę, że jeśli chodzi o samo tłumaczenie z tego języka obcego to nie powinniśmy mieć najmniejszego problemu. Ja nawet jakiś czas temu odkryłem bardzo fajne tłumaczenia WPML https://dogadamycie.pl/nasze-uslugi/tlumaczenia-wpml/ i myślę, że również wdrożę je na swojej stronie www.
Żarówka

Re: Tłumacz z językiem angielskim

Post autor: Żarówka »

W sumie ja również najczęściej zlecam tłumaczenia z języka angielskiego i uważam, że jest to bardzo dobre rozwiązanie. Myślę, że również doskonałym rozwiązaniem jest korzystanie z opcji tłumaczeń biznesowych od https://turbotlumaczenia.pl/tlumaczenia ... sowe-html/ ponieważ w bardzo krótkim czasie nasze zlecenie jest realizowane.
ODPOWIEDZ