szkolenia

Które biuro nieruchomości wybrać? Gdzie znaleźć stolarza? Jaką firmę przeprowadzkową zatrudnić?
Lucuś02444

szkolenia

Post autor: Lucuś02444 »

Witam, zastanawiacie się czy warto zwrócić uwagę na coś takiego jak facylitacja? Facylitacja jest zestawem technik, metod i narzędzi, które są zaprojektowane tak aby prowadzić wysokiej jakości spotkania i warsztaty oraz jest metodą wspierania pracy zespołu na rzecz realizacji określonego celu. Co sądzicie o tym?
Grześ23

Re: szkolenia

Post autor: Grześ23 »

Całkiem sporo osób zastanawia się na jaki kurs iść. Jeśli chodzi o kurs dla ratowników medycznych lub dla służb mundurowych to rzućcie okiem na https://savealife.pl Znajdziecie tam kurs, który szczegółowo uczy pierwszej pomocy, a według mnie ratownicy i służby mundurowe powinny znać się na pierwszej pomocy.

szlaban na impreze
Awatar użytkownika
kalinka
Posty: 333
Rejestracja: 13 maja 2019, 22:59

Re: szkolenia

Post autor: kalinka »

A skoro już przy szkoleniach jesteśmy, gdzie Waszym zdaniem najlepiej zrobić sobie jakieś specjalistyczne szkolenia elektryczne, które pomogą zdobyć specjalne uprawnienia SEP G1? Ja ostatnio widziałam ofertę takiego szkolenia na stronie internetowej https://uprawnienia-g1.pl/. Jak widać można je również odbyć w systemie on-line, bez wychodzenia z domu. Co o tym sądzicie?
łeło

Re: szkolenia

Post autor: łeło »

Jeśli chodzi o mnie, to zdecydowanie polecałbym udać się na kurs podestów ruchomych do tej firmy https://kursy-udt.com.pl/kursy-udt/podesty-ruchome-przejezdne/. Doskonale przeprowadzane szkolenie przez profesjonalistów nie na "odwal się", więc warto skorzystać. Jeśli profesjonalnie podchodzicie do tematu, to zachęcam sprawdzić.
Awatar użytkownika
marakas
Posty: 81
Rejestracja: 20 cze 2019, 8:48

Re: szkolenia

Post autor: marakas »

Jeśli jesteście związani z kierunkiem medycznym, a zwłaszcza z psychologią to bardzo polecam szkołę psychoterapii w Warszawie https://cbt.pl/szkola-psychoterapii/4-l ... wioralnej/ . Moim zdaniem najlepsza i jak pytałam koleżanek o opinie to również to potwierdzają
Aruś92

Re: szkolenia

Post autor: Aruś92 »

Szkolenia to bardzo ważna kwestia, dlatego też powinna zainteresować was pierwsza pomoc dla każego. Uważam, że taki kurs powinien przejść każdy, ponieważ dzięki zdobytej wiedzy możemy uratować komuś życie. Niestety bardzo mało osób decyduje sie na zrobienie takiego kursu.
Wiesław

Re: szkolenia

Post autor: Wiesław »

Wiele profesjonalnych porad i informacji z zakresu szkoleń pierwszej pomocy można znaleźć na stronie internetowej https://responder.com.pl/. Znajduje się tam również bogata oferta kursów.
_________________________________________________________________________________________
ODPOWIEDZ