Sprzątanie Aquarius

Które biuro nieruchomości wybrać? Gdzie znaleźć stolarza? Jaką firmę przeprowadzkową zatrudnić?
Awatar użytkownika
antonina-91
Posty: 1
Rejestracja: 30 gru 2020, 17:05

Sprzątanie Aquarius

Post autor: antonina-91 »

Ktoś z was miał może szansę współpracować z firmą Aquarius z Piaseczna? Jak myślicie, warto zlecić im mycie okien w biurowcu? Nie ukrywam, że zależy mi na staranności, dlatego muszę być w 100% przekonana do potencjalnego wykonawcy:)
Awatar użytkownika
marek86
Posty: 1
Rejestracja: 19 wrz 2020, 17:18

Re: Sprzątanie Aquarius

Post autor: marek86 »

Ja akurat Panu Jakubowi zlecam mycie elewacji i dachu mojej firmy, ale jestem pewny, że okna czyści na błysk. Ma w końcu doświadczenie, odpowiednie wyposażenie i duże pokłady cierpliwości, ale też dokładności. Polecam!
Awatar użytkownika
monry
Posty: 190
Rejestracja: 30 cze 2020, 22:02

Re: Sprzątanie Aquarius

Post autor: monry »

Kiedy chodzi o kwestię sprzątania to muszę przyznać, że na pewno dość istotną kwestią jest to jakich przyrządów oraz środków używamy. Muszę przyznać, że odkąd zacząłem korzystać z czyściwa marki TORK https://calde.pl/czysciwo-tork to już teraz dokładnie wiem, że samo sprzątanie również potrafi być bardzo przyjemne.
ŁucjaKowalik

Re: Sprzątanie Aquarius

Post autor: ŁucjaKowalik »

Musisz wiedzieć, że tradycyjne mycie okien, zwłaszcza w biurowcu, nie daje rezultatów. Szyby w oknach tracą swój blask i przejrzystość. Ale można to naprawić. Wystarczy skorzystać z ich usług http://clearview.pl/ . Firma świadczy usługi polerowania szyb. Wiem, że wykonują je m.in. w Warszawie. Usuwają zacieki, zarysowania. Radzą sobie też z odpryskami. Sprawdź, do wykonania usługi nie wyciągają szyb z ramy. Prace wykonują także na wysokości. Szyby będą jak nowe, co wpłynie pozytywnie nie tylko na estetykę, ale też na doświetlenie pomieszczeń.
ODPOWIEDZ