Skuwanie sopli Rzeszów

Które biuro nieruchomości wybrać? Gdzie znaleźć stolarza? Jaką firmę przeprowadzkową zatrudnić?
Awatar użytkownika
alwin1993
Posty: 1
Rejestracja: 07 wrz 2020, 7:16

Skuwanie sopli Rzeszów

Post autor: alwin1993 »

Cześć. Co roku mam dość duży problem z soplami zwisającymi z dachu budynku, w który mieści się moje biuro. Pomyślałem, żeby w tym roku wcześniej znaleźć kogoś, kto mógłby się tym zająć. Zainteresowała mnie oferta firmy Skalar. Czy polecacie korzystać z ich usług?
Awatar użytkownika
Norman95
Posty: 1
Rejestracja: 09 lis 2020, 2:12

Re: Skuwanie sopli Rzeszów

Post autor: Norman95 »

W każdy sezon zlecam ekipie z firmy Skalar odśnieżanie dachu budynku, gdzie mam biuro. Usługę realizują na naprawdę wysokim poziomie, więc mogę ich śmiało polecić. Do tego szybko reagują i dbają o terminy.

pianka tapicerska czarna
Aneta Żelasko

Re: Skuwanie sopli Rzeszów

Post autor: Aneta Żelasko »

Z soplami na dachu te mam problem, ale u mnie gorszą sprawą był lód, który powstawał na wejściu do firmy i na parkingu, który spowodował kilka stłuczek pracowników i klientów :cry: odśnieżanie nic nie dawało, dopiero jak kupiłam sól w workach 25 kg udało mi się go rozpuścić... podobno jest to w miarę ekologiczny sposób, co o tym sądzicie? :?

krzyżowe wymienniki ciepła
koleś

Re: Skuwanie sopli Rzeszów

Post autor: koleś »

Dla mnie to nic dziwnego, że ktoś z tego korzysta, bo nigdy nie wiadomo, czy nam coś na głowę nie spadnie i krzywdy nie zrobi. Może zapytacie o to w Rope Expert? Na pewno robią odśnieżanie dachów https://ropeexpert.pl/odsniezanie-dachow/warszawa/ , ale i czyszczenie, to może to też.
ODPOWIEDZ