reklama

Które biuro nieruchomości wybrać? Gdzie znaleźć stolarza? Jaką firmę przeprowadzkową zatrudnić?
gość

reklama

Post autor: gość »

Myślałam ze tylko sklepy internetowe ostatnimi czasy górują nad tymi stacjonarnymi. Ja ostatnio potrzebowałem wydrukować spora ilość składanych ulotek i z polecenia zdecydowałem się skorzystać z usług drukarni internetowej https://www.diamond-druk.pl/ i wiecie co? Jestem mega zadowolony. Nie musiałem wychodzić z domu, niczego odbierać, przysłali mi zamówienie do domu i jeszcze przesyłka była darmowa.

jak przezimować róże
Awatar użytkownika
tereniwa
Posty: 51
Rejestracja: 15 maja 2020, 10:36

Re: reklama

Post autor: tereniwa »

Ja w temacie reklamy działam już wyłącznie online, bo tak szybciej można dotrzeć do klientów, a i można powiedzieć, że jest się eko i zrezygnowało z ulotek. Tutaj agencja http://capability.pl/ prowadzi dla mnie dopasowaną pod moje oczekiwania kampanię marketingu internetowego, budując odpowiednie zainteresowanie marką.
Awatar użytkownika
daruska
Posty: 32
Rejestracja: 16 lip 2020, 17:54

Re: reklama

Post autor: daruska »

Prowadzę niewielką restaurację i tutaj potrzebowałam dość szczególnej reklamy, której nie każda agencja chciała się podjąć. Dlatego postanowiłam udać się do ludzi z http://reklamarestauracji.com.pl/ którzy już się specjalizują właśnie w takiej branży. Od razu wiedzieli co i jak a ja mogłam się cieszyć z coraz to większej ilości klientów.
ODPOWIEDZ