przeszczep włosów

Które biuro nieruchomości wybrać? Gdzie znaleźć stolarza? Jaką firmę przeprowadzkową zatrudnić?
Haykuś1993

przeszczep włosów

Post autor: Haykuś1993 »

Cześć, mieliście wykonywane zabiegi z medycyny estetycznej? Ktoś z Was może mi powiedzieć czy przeszczep włosów jest bezpieczny? Zastanawiam się czy wybrać się na taki zabieg czy nie jest to do końca bezpieczne. Jakie jest Wasze zdanie na ten temat?
Oliś

Re: przeszczep włosów

Post autor: Oliś »

Wydaj mi się że jest bezpieczny chociaż to bardzo inwazyjny zabieg. Mój partner zdecydował się na mikro przeszczepy . Zabieg wykonał w klinice w Krakowie Dermed. Możesz o tego typu przeszczepie poczytać na stronie https://krakow.dermed.pl/zabiegi/przesz ... s-a-f-e-r/
Michalina

Re: przeszczep włosów

Post autor: Michalina »

Nie jestem ekspertką od przeszczepu włosów, ale w mojej ocenie, brzmi to jak ostateczność. Chyba nie jesteś całkowicie łysa. A jeśli jest tak jak napisałam, to może bezpieczniejszym rozwiązaniem będzie dla Ciebie przedłużanie włosów. To możesz wykonać w profesjonalnych salonach, takich jak na przykład Tagomago Hair. Z tego co wiem, to tam zabieg przedłużania włosów jest wdrażany z użyciem keratyny włoskiej, co jest najbezpieczniejszym dla włosów sposobem. Poczytaj sobie na ten temat albo skontaktuj się z nimi bezpośrednio. Myślę, że to właściwe miejsce, w którym uzyskasz kompleksową pomoc.
przedluzaniewlosow

Re: przeszczep włosów

Post autor: przedluzaniewlosow »

Zgadzam się z przedmówcą - przeszczep to ostateczność. Istnieją różnego rodzaju metody przedłużania włosów i może warto na początku spróbować tego sposoby. Swoje przedłużałam u Pani Anny, więc polecam dopytać o szczegóły Przedłużanie włosów Bielsko
ODPOWIEDZ