Prawo jazdy

Które biuro nieruchomości wybrać? Gdzie znaleźć stolarza? Jaką firmę przeprowadzkową zatrudnić?
Awatar użytkownika
tulip
Posty: 55
Rejestracja: 18 lut 2019, 9:21

Prawo jazdy

Post autor: tulip »

Gdzie robiliście prawo jazdy? Szukam dobrej szkoły jazdy z Łodzi. Zastanawiam się nad taką opcją jak auto szkoła Pałgan: http://palgan.pl/. Może znacie albo słyszeliście jakieś opinie na ten temat?
Awatar użytkownika
Kiruna
Posty: 29
Rejestracja: 21 maja 2019, 16:58

Re: Prawo jazdy

Post autor: Kiruna »

W sumie to miałam naukę w dwóch OSK. Najpierw zaczęłam w jednej, ale instruktor był okropny, to ukończyłam jazdy w drugiej. W końcu udało mi się zdać egzamin i teraz nareszcie szukam nowego autka dla siebie. Chciałabym skorzystać z oferty MINI Bawaria Motors, bo mają w wyprzedaży różne modele 2019. Najbardziej mi się marzy MINI Countryman i muszę chyba umówić się na spotkanie z doradcą. Mają podobno korzystne opcje finansowania.
Awatar użytkownika
schwarz
Posty: 5
Rejestracja: 20 lis 2019, 21:14

Re: Prawo jazdy

Post autor: schwarz »

Na pewno w przyszłości z tego skorzystam. Teraz jednak nie jest mi to potrzebne.
Miłość nie ma serca, więc musi z człowieka wydrzeć jego własne.
Awatar użytkownika
erka
Posty: 232
Rejestracja: 06 lis 2019, 15:56

Re: Prawo jazdy

Post autor: erka »

A skąd jesteś? Jeśli ze Śląska to sprawdź sobie ofertę Szkoła jazdy Adrom- oferują też szkolenia z doskonalenia techniki jazdy :) Warsztaty mają bardzo zróżnicowany zakres tematyczny, np. skupiające się na jeździe szosowej, jeździe z przyczepą lub zachowaniu w niebezpiecznej sytuacji. Jak dla mnie to najlepsza opcja.
Awatar użytkownika
kalinka
Posty: 333
Rejestracja: 13 maja 2019, 22:59

Re: Prawo jazdy

Post autor: kalinka »

Ja ostatnio w sieci natknęłam się na prawo jazdy kolekcjonerskie, które można kupić komuś na przykład na prezent z okazji osiemnastki. Co myślicie o takich gadżetach? Zdecydowalibyście się na zamówienie takiego właśnie podarunku?
Awatar użytkownika
Kola
Posty: 98
Rejestracja: 21 wrz 2019, 13:21

Re: Prawo jazdy

Post autor: Kola »

Akurat jeśli chodzi o wybór dobrej szkoły jazdy to ze swojej strony jak najbardziej mogę polecić Wam, abyście sprawdzili w Poznaniu ośrodek OSK Pegaz w którym spotkacie się przede wszystkim z profesjonalna i miła obsługą, która przygotowuje dobre kursy z teorii, ale również dba o wybór najlepszych instruktorów z doświadczeniem m.in Pan Łukasz z którym jeździłam. Pomimo, że na początku nie szło najlepiej to wszystko wyjaśnił i pomógł. Dzięki czemu na ostatnich godzinach nie popełniałam praktycznie błędów, a egzaminy poszły gładko :)
Awatar użytkownika
Oksana
Posty: 23
Rejestracja: 12 mar 2020, 22:38

Re: Prawo jazdy

Post autor: Oksana »

Ja zdawałam na prawko w Warszawie (Okęcie) z tym, że to było jakieś 10 lat temu. Ciekawa jestem czy teraz jest trudniej czy łatwiej?
Awatar użytkownika
bluetwilightstorm
Posty: 56
Rejestracja: 17 mar 2020, 15:55

Re: Prawo jazdy

Post autor: bluetwilightstorm »

Ja jak robiłam prawo jazdy kat c Kraków to szybko poszło kurs, był całkiem fajny i przyjemny i do tego zdałam za pierwszym razem takich dobrych nauczycieli miałam, więc naprawde warto :)
Awatar użytkownika
Dennis
Posty: 71
Rejestracja: 19 cze 2020, 12:39

Re: Prawo jazdy

Post autor: Dennis »

Ja robiłem kurs prawa jazdy w Poznaniu, a dokładniej w szkole jazdy https://www.zdajprawko.pl/. Wybranie ich okazało się być bardzo dobrą decyzją, ponieważ wszystkiego mnie nauczyli w krótkim czasie. Mają super podejście do kursantów i potrafią odpowiednio przygotować do egzaminu.
ODPOWIEDZ