Prawnik od spadku

Które biuro nieruchomości wybrać? Gdzie znaleźć stolarza? Jaką firmę przeprowadzkową zatrudnić?
Rożek11

Prawnik od spadku

Post autor: Rożek11 »

Potrzebuję namiaru do dobrego prawnika od spadków we Wrocławiu. Przyjaciel polecił mi tę kancelarię: https://www.kancelariasobota.pl/spadki-i-testamenty/ - warto się tam zgłosić?
Tymon

Re: Prawnik od spadku

Post autor: Tymon »

U mnie w przypadku niełatwej sprawy spadkowej sprawdziła się doskonale Kancelaria Radców Prawnych i Doradców Podatkowych Andrzej Paprota z Siedlec. Zostawiam na nich namiary https://www.ap-prawoifinanse.pl/doradzt ... o-spadkowe Ja w każdym razie jestem w 100 % zadowolony z ich usług, doskonale się spisali, dzięki nim wszystko skończyło się po mojej myśli. Dodam, że kancelaria ma rozsądne stawki, jak wszyscy wiemy to także istotna kwestia przy wyborze prawnika.
ejko

Re: Prawnik od spadku

Post autor: ejko »

Moim zdaniem warto zrobić sobie reserach i nie podejmować decyzji zbyt pochopnie. W końcu mówimy o prawniku, który będzie was reprezentował. Każdej osobie z Poznania bądź okolic, z czysym sumieniem mogę polecić kancelarię https://wrzecionek.com.pl/ która nie bez powodu cieszy się tak dobrą renoma.
Adrian55

Re: Prawnik od spadku

Post autor: Adrian55 »

Przeglądając recenzje na temat kancelarii pana Mickiewicza w Warszawie w Internecie, natknąłem się na wiele sprzecznych opinii. Czy ktoś ma sprawdzone źródła informacji na temat jego rzetelności? Myślałem aby się do niego zgłosić ale chyba sobie daruję...
ODPOWIEDZ