Pralnia w Warszawie

Które biuro nieruchomości wybrać? Gdzie znaleźć stolarza? Jaką firmę przeprowadzkową zatrudnić?
ewuś323

Pralnia w Warszawie

Post autor: ewuś323 »

Szukam w Warszawie dobrej pralni, która pierze wyjściową odzież w bardzo krótkich terminach i nie zaszkodziłoby, jak by też dowoził do klienta wypraną odzież. Po prostu często mam szkolenia, a hotelowa pralnia jest bardzo droga.

Nie płaci za SEO sprawdź w BIG UWAGA !!!
anuś032

Re: Pralnia w Warszawie

Post autor: anuś032 »

Ja niedawno zanosiłam garsonkę mojej mamy do tej pralni https://www.pralnia-warszawianka.pl/ i jestem bardzo zadowolona z usługi. Na pewno na jej korzyść przemawia to, że jest pralnią ekologiczną i też w ogóle jest opcja prania na telefon, można zamówić odbiór rzeczy w domu. Nie wiedziałam o tym, ale na miejscu zostałam poinformowana więc w przyszłości skorzystam
maniuś032

Re: Pralnia w Warszawie

Post autor: maniuś032 »

A ja to szukałem ostatnio takiej pralni i szkoda, że wcześniej nie zerknąłem na forum, bo moze znalazłbym jakieś informacje. Jestem od jakiegoś czasu w Warszawie, w mieszkaniu nie ma pralki, więc taka usługa by się przydała. Opinie faktycznie w necie mają super!
jaś

Re: Pralnia w Warszawie

Post autor: jaś »

mieszkam na żoliborzu, praca jaką wykonuje wymaga ode mnie eleganckiej odzieży. Mam w szafie dużo garniturów, marynarki męskie duże rozmiary.
Szukam jakieś niewielkiej pralni, rodzinnej - po prostu polskiej a nie koncernu, gdzie mógłbym oddawać rzeczy do prania chemicznego jednocześnie wspierając polskich przedsiębiorców, ktoś coś?
okiś858

Re: Pralnia w Warszawie

Post autor: okiś858 »

Patrzcie tutaj - https://pranie-tapicerki-warszawa.pl/bielany-zoliborz/ Czyszczenie tapicerki nie jest prostym zabiegiem, wymaga narzędzi, doświadczenia, odpowiednich kosmetyków. Żeby utrzymać tapicerkę w dobrym stanie trzeba naprawdę zwracać uwagę na szereg szczegółów. Dbajcie o te kwestie. Polecam wykonać profesjonalne prani tapicerki.
ODPOWIEDZ