Pośrednik nieruchomości Dzierżoniów

Które biuro nieruchomości wybrać? Gdzie znaleźć stolarza? Jaką firmę przeprowadzkową zatrudnić?
Awatar użytkownika
Nitara1992
Posty: 1
Rejestracja: 11 lis 2020, 2:34

Pośrednik nieruchomości Dzierżoniów

Post autor: Nitara1992 »

Korzystaliście kiedyś z usług pośrednika nieruchomości? Może kojarzycie w takim razie biuro Do-Expert? Dajcie znać, jak oceniacie tych agentów i czy warto się z nimi kontaktować, jeśli szukam domu na sprzedaż pod Wrocławiem.
Awatar użytkownika
dionizy1995
Posty: 1
Rejestracja: 25 wrz 2020, 9:20

Re: Pośrednik nieruchomości Dzierżoniów

Post autor: dionizy1995 »

Nie znam agentów z większą wiedzą i doświadczeniem, jeśli chodzi o rynek nieruchomości na Dolnym Śląsku. Wielokrotnie znajdowałem dzięki nim garaże do wynajęcia, które moja firma posiada w kilku miastach. Polecam ich bez mrugnięcia okiem.
jaś

Re: Pośrednik nieruchomości Dzierżoniów

Post autor: jaś »

interesuje mnie czy jako ludzie z branży, znacie jakieś sposoby na ograniczenie kosztów utrzymania nieruchomości.
Możecie doradzić na co warto zwrócić uwagę w przypadku szukania oszczędności? Jestem zarządcą w nieruchomościach i szukam alternatywnego sposobu na to Jak obniżyć koszty każdej z osób która należy do wspólnoty mieszkaniowej
Rafał1234

Re: Pośrednik nieruchomości Dzierżoniów

Post autor: Rafał1234 »

Bardzo dużo osób korzysta z pośredników, ponieważ nie do końca wiedzą jak podjąć współpracę z doświadczonym doradcą inwestycyjnym specjalizującym się w rynku nieruchomości. Moim zdaniem stopy zwrotu za biuro do wynajęcia warszawa są nieco lepsze niż w przypadku nieruchomości (typowych kawalerek) dlatego można coś takiego rozważyć. Oczywiście planując inwestycję w nieruchomości komercyjne należy zapoznać się z tak zwanym procesem komercjalizacji nieruchomości zakupionej z rynku pierwotnego.

producent wieszaków drewnianych na ubrania
Awatar użytkownika
monry
Posty: 190
Rejestracja: 30 cze 2020, 22:02

Re: Pośrednik nieruchomości Dzierżoniów

Post autor: monry »

Osobiście nie miałem nigdy możliwości korzystania z usług pośrednika, ale jestem zdania, że na pewno jest to dobra opcja. W kwestii sprzedaży nieruchomości to na pewno polecam kontakt z http://skupnieruchomoscidom.pl/ gdyż oni po prostu skupują wszelkiego rodzaju nieruchomości.
ODPOWIEDZ