Porady prawne dla firm

Które biuro nieruchomości wybrać? Gdzie znaleźć stolarza? Jaką firmę przeprowadzkową zatrudnić?
Awatar użytkownika
salma1960
Posty: 1
Rejestracja: 09 wrz 2020, 0:30

Porady prawne dla firm

Post autor: salma1960 »

Witam serdecznie :) Słyszeliście może o kancelarii adwokata Adriana Króla? Jako że prowadzę firmę, to muszę dbać o porządek, jeśli chodzi o podatki i prawo. Potrzebowałabym skonsultować się w tym zakresie z dobrym adwokatem. Myślicie, że ta kancelaria się sprawdzi?

wydajne grzejniki
Awatar użytkownika
Kwietosława1979
Posty: 1
Rejestracja: 21 lip 2020, 5:01

Re: Porady prawne dla firm

Post autor: Kwietosława1979 »

Oczywiście, że tak. Szczególnie że adwokat Adrian Król zajmuje się obsługą prawną przedsiębiorców. Ja jestem zdania, że jego pomoc jest nieoceniona, a to dlatego, że jak nikt inny zna się na prawie i wielu jego dziedzinach.
Awatar użytkownika
lokata
Posty: 94
Rejestracja: 21 cze 2019, 0:33

Re: Porady prawne dla firm

Post autor: lokata »

Ja mialam okazje wspolpracowac z pania mecenas Barbara Weglowska - naprawde swietna specjalistka w swojej dziedzinie, dodatkowo sympatyczna i otwarta kobieta z ktora latwo sie dogadac :) mega polecam, gdyby ktos potrzebowal pomocy w wojewodztwie pomorskim - przyjmuje w Kancelarii Weglowski w Szczecinie :)
Awatar użytkownika
monry
Posty: 190
Rejestracja: 30 cze 2020, 22:02

Re: Porady prawne dla firm

Post autor: monry »

Jak najbardziej takie porady prawne są niezwykle ważne i ja także staram się moją wiedzę na bieżąco uzupełniać. Tym bardziej, że jeśli chodzi o same podatki to jak czytałem na stronie https://taxology.co/jaki-vat-obowiazuje-we-wloszech/ istotnym dla mnie jest aby wiedzieć jaki podatek VAT jest we Włoszech.
ODPOWIEDZ