Pomoc lekarza

Które biuro nieruchomości wybrać? Gdzie znaleźć stolarza? Jaką firmę przeprowadzkową zatrudnić?
Awatar użytkownika
tulip
Posty: 55
Rejestracja: 18 lut 2019, 9:21

Pomoc lekarza

Post autor: tulip »

Nie zawsze trzeba iść do lekarza i stać w kolejkach pod gabinetem. Czasem można skorzystać z porad lekarskich przez internet. Właśnie takie możliwości znajdziecie na stronie https://lekarzpomaga.pl/. A to wszystko jest zupełnie anonimowe.
Awatar użytkownika
Kiruna
Posty: 29
Rejestracja: 21 maja 2019, 16:58

Re: Pomoc lekarza

Post autor: Kiruna »

Są takie dzieci, które niestety czekają na drogie leczenie u specjalistów i terapie. To podopieczni Fundacji Szlachetny Gest https://szlachetnygest.pl/ i ich marzeniem jest, aby znalazł się złoty środek na ich ciężkie choroby. Gdybyście zechcieli dołączyć do ich darczyńców, to będzie najpiękniejsza, rzecz, jaką zrobicie.
Awatar użytkownika
szuwarek
Posty: 72
Rejestracja: 27 lut 2019, 15:44

Re: Pomoc lekarza

Post autor: szuwarek »

Jak się patrzy w te niewinne oczka, ktore chcą odkrywać świat, to nie można przejść koło nich obojetnie. Nasz syn dłuuuugo był podopiecznym fundacji Szlachetny Gest https://szlachetnygest.pl/. Dzięki zebranym funduszom, udało się uzyskać środki niezbedne do zakupu wózka, dzięki ktoremu może samodzielnie się przemieszczać. Dlatego warto pomagać!!
Awatar użytkownika
kalinka
Posty: 333
Rejestracja: 13 maja 2019, 22:59

Re: Pomoc lekarza

Post autor: kalinka »

A czy zdarzyło się Wam kiedyś pójść na wizytę do lekarza z noworodkiem? Na stronie https://supernowiny.pl/zdrowie/neonatol ... potrzebna/ jest bardzo ciekawy artykuł na temat tego, kiedy tak właściwie jest potrzebna dla dziecka pomoc neonatologa. Polecam w wolnej chwili się zapoznać ;)
Awatar użytkownika
Michel
Posty: 93
Rejestracja: 18 cze 2019, 11:57

Re: Pomoc lekarza

Post autor: Michel »

Bardzo przydatna opcja dla każdego. Warto dbać o swoje zdrowie cały czas.
Ona żyje na tym świecie, ale w nim nie przebywa.
Awatar użytkownika
Delicja
Posty: 62
Rejestracja: 07 paź 2019, 19:18

Re: Pomoc lekarza

Post autor: Delicja »

O takiej opcji jeszcze nie słyszałam, może rzeczywiście warto spróbować. Porady online będą z pewnością bardzo wygodne. Też na pewno zależy z jakim problemem, jakimi objawami chcecie się uporać. Sprawdźcie sobie ofertę od https://blikpol.pl/leczenie-zespolu-suchego-oka Ta klinika na pewno świetnie pomoże na przeróżne problemy ze wzrokiem.
Awatar użytkownika
erka
Posty: 272
Rejestracja: 06 lis 2019, 15:56

Re: Pomoc lekarza

Post autor: erka »

A co w przypadku bólów kręgosłupa? Słyszałam, że najskuteczniejsza będzie tutaj regularna rehabilitacja. Tylko, jak wybrac właściwą placówkę, gdzie faktycznie będę mogła liczyć na pomoc? W sieci znalazłam pochlebne opinie o łódź rehabilitacja - czy ktoś z was, miał okazję już się tam leczyć?

aviomarin dla kota
Awatar użytkownika
Jula
Posty: 148
Rejestracja: 17 mar 2020, 18:46

Re: Pomoc lekarza

Post autor: Jula »

W przypadku dolegliwości związanych ze stawami, kręgosłupem czy kolanami to polecam skonsultować się z profesjonalistami. Zajrzyjcie tutaj: http://www.rehabilitacje.org/ Miałam rozmiękczoną kość w kolanie, myślałam, ze może pomóc mi tylko przeszczep kolana, a tu taka niespodzianka. Krakowscy lekarze dali radę więc uważam, że są godni polecenia
Awatar użytkownika
bluetwilightstorm
Posty: 56
Rejestracja: 17 mar 2020, 15:55

Re: Pomoc lekarza

Post autor: bluetwilightstorm »

Moja siostra po amputacji własnie skorzystała z pomocy Program Po Amputacji miała pełne wsparcie Menadżera Rehabilitacji i dodatkowo bezpłatne konsultacje u radcy prawnego co jest w tych momentach naprawde ważne i konkretne.
Awatar użytkownika
Bihoki
Posty: 37
Rejestracja: 13 sty 2020, 15:02

Re: Pomoc lekarza

Post autor: Bihoki »

Wydaje mi się, że jeśli komuś z was zależy na takich usługach medycznych jak rehabilitacja Łódź - fmclodz.pl/rehabilitacja/ to centrum rehabilitacji do któego na prawdę warto się zapisać. Pracują tu najlepsi specjaliści, którzy jak najbardziej będą wiedzieć jak wam pomóc
Awatar użytkownika
olga23
Posty: 9
Rejestracja: 26 lut 2020, 18:43

Re: Pomoc lekarza

Post autor: olga23 »

Pomoc jest ważna dla każdego. Warto szukać rozwiązań dla każdego nawet osób inwalidzkich. Ostatnio widziałam ciekawe porady na http://www.likwidacja-barier.pl/2015/02 ... nych-cena/ . Jest wiele rozwiązań , gdzie można porady poczytać .
Awatar użytkownika
uciticur
Posty: 1
Rejestracja: 02 cze 2020, 12:38

Re: Pomoc lekarza

Post autor: uciticur »

Zgadzam się, warto jest też spojrzeć dokładniej na rodzaje napędów do wind domowych. Ułatwi to wybór takiego rozwiązania w przyszłości.
Awatar użytkownika
Jula
Posty: 148
Rejestracja: 17 mar 2020, 18:46

Re: Pomoc lekarza

Post autor: Jula »

Moi drodzy ze zdrowiem nie ma żartów. Trzeba skonsultować się z rehabilitantem. Ja rejestrowałam się tutaj http://www.rehabilitacje.org i w nastepnym tygodniu byłam umówiona na wizytę w gabinecie. Nie czekaj tylko zapisuj się, bo później może się to źle skończyć jeśli będziesz zwlekać.
soniewo

Re: Pomoc lekarza

Post autor: soniewo »

Bardzo dobrą pomoc otrzymacie przede wszystkim w cm gamma na Mokotowie, przy Bobrowieckiej 8. To specjalistyczna klinika rehabilitacyjna i leczenia przez ortopedę. Możecie tam przede wszystkim poszukać pomocy w zakresie złamań, potrąceń, obić i innych problemów, jakie mogą spotkać nas albo ze strony drugiej osoby, albo z własnej nieuwagi.
ODPOWIEDZ