Pakiety medyczne

Które biuro nieruchomości wybrać? Gdzie znaleźć stolarza? Jaką firmę przeprowadzkową zatrudnić?
Awatar użytkownika
merka
Posty: 123
Rejestracja: 06 lis 2019, 15:55

Pakiety medyczne

Post autor: merka »

Cześć :) Wiecie coś więcej na temat pakietów medycznych dla firm? Na co zwrócić uwagę, warto w ogóle stawiać na takie benefity? Chętnie poznam wasze zdanie na ten temat.
Awatar użytkownika
erka
Posty: 246
Rejestracja: 06 lis 2019, 15:56

Re: Pakiety medyczne

Post autor: erka »

Zdecydowanie polecam firmowe pakiety medyczne https://cmp.med.pl/cmp-chmielna/ Są ekspertami w dziedzinie wdrażania pakietów medycznych dla pracowników oraz właścicieli firm. Dostarczają klientom rozwiązania w postaci abonamentów medycznych oraz ubezpieczeń zdrowotnych dopasowanych do potrzeb oraz struktury firmy.
Awatar użytkownika
Ulma22
Posty: 31
Rejestracja: 24 sie 2019, 11:09

Re: Pakiety medyczne

Post autor: Ulma22 »

Nasze zdrowie powinno zawsze stać na pierwszym miejscu. Dlatego trzeba korzystać z dostepnej medycyny. Do tego warto również czytać czasopisma medyczne - https://pzwl.pl/czasopisma żeby dowiedzieć się, co dzieje się aktualnie na rynku medycznym. W ten sposób można dowiedzieć się o nowych technikach oraz nowinkach w tej branży.
Awatar użytkownika
Jula
Posty: 148
Rejestracja: 17 mar 2020, 18:46

Re: Pakiety medyczne

Post autor: Jula »

Moja babcia ma taki specjalny pakiet - mam na mysli calodobową opiekę prywatną w domu seniora Pod Topolami w Piotrkowie Kujawskim https://podtopolami.eu to wcale nie tak daleko od Warszawy a jest to miejsce jedyne w swoim rodzaju. jest swietnie dostosowane nawet dla mniej samodzielnych seniorow - jest winda, sporo barierek no i toalety spelniajace wymagania kazdego seniora. Personel dba o swoich podopiecznych i bardzo czesto organizuje sie tutaj ciekawe warsztaty np artystyczne czy spotkania z roznymi osobami. Zauwazylam ze stan zdrowia mojej babci jest z dnia na dzien coraz lepszy
Awatar użytkownika
tobiaszjablonski
Posty: 15
Rejestracja: 15 lip 2020, 9:47

Re: Pakiety medyczne

Post autor: tobiaszjablonski »

warto zwracać uwagę na zawartość danego pakietu. Lepiej wybrać taki, gdzie jest dużo poradni specjalistycznych np. cm1000.pl. Moim zdaniem to bardzo korzystne.
jaśko

Re: Pakiety medyczne

Post autor: jaśko »

Korzystam od niedawno z wizyt domowych https://lekarze-krakow.com.pl/ i uważam, że na czas epidemii to najlepszy wybór. Nie muszę chodzić do przychodni i stykać się z ludźmi, terminy wizyt są szybkie. Teraz zamówiłem mojej babci kardiologa do domu. Jakie to wygodne dl starszych ludzi!
ODPOWIEDZ