oprogramowanie

Które biuro nieruchomości wybrać? Gdzie znaleźć stolarza? Jaką firmę przeprowadzkową zatrudnić?
Zenuś93

oprogramowanie

Post autor: Zenuś93 »

Cześć, wiecie gdzie znajdę stronę z której moge pobrać lub kupić oprogramowanie? Dotychczas znalazłem taką stronkę z dużym wyborem różnych programów https://www.vebo.pl/ Ciężko jednak na coś się zdecydować, ponieważ wybór jest za duży. Macie może jakieś sprawdzone programy?
Grześ67

Re: oprogramowanie

Post autor: Grześ67 »

Skoro nie wiesz, które oprogramowanie wybrać to lepiej zastanów się porządnie i zwróć uwagę na bezpieczeństwo danego oprogramowania. Warto również rzucić okiem na https://sisoft.pl/ Jest to firma, która zajmuje się testami oprogramowania oraz zagadnieniami związanymi z bezpieczeństwem.
aniaa88

Re: oprogramowanie

Post autor: aniaa88 »

Szukanie odpowiednich narzędzi biznesowych jest dziś naprawdę trudne, dlatego mi się wydaje, że warto pomyśleć o sprawdzonych placówkach. I ja na razie zerkam na takie miejsca jak https://summ-it.pl/ , bo sporo o nich słyszałam. Czuję, że to będzie coś dla mnie konkretnego. Muszę dokładniej sprawdzić, czym się zajmują i o co w tym chodzi.
longly

Re: oprogramowanie

Post autor: longly »

Rozwój firmy i nie tylko jej może jednak nas powiązać, dlatego mam nadzieję, że u mnie wszystko uda się odpowiednio. Mam wrażenie, że będę w tym temacie bardzo musiała się poduczyć. Ale od czegoś jest konferencja art scala , prawda? Już 16 listopada następna edycja.
puzon

Re: oprogramowanie

Post autor: puzon »

Dla firm, szczegolnie tych mniejszych i srednich, popularne jest oprogramowanie comarch erp optima łódź - wspiera wlasciwie wszystkie procesy - od ksiegowania po obsluge klienta czy sprzedaz internetowa
piegusek

Re: oprogramowanie

Post autor: piegusek »

A co przykładowo możecie mi napisać o oprogramowaniach https://www.supremo.pl/rozwiazania-chmu ... jsce-pracy ? Bo mnie się wydaje, że są naprawdę interesujące i bardzo funkcjonalne. Ponoć ułatwiają zarządzenie organizacją pracy i nie tylko... Wszystko efektywnie odbywa się za pomocą chmury.

daszki na słupki metalowe
picolo

Re: oprogramowanie

Post autor: picolo »

Według mnie oprogramowanie CMS firmy Thinq wydaje się być naprawdę rewelacyjne. Zapewnia elastyczność budowanych rozwiązań, czy skalowalność systemów bogaty w funkcjonalności edytor treści i obrazków. Wydaje się być bardzo funkcjonalny i niezawodny.
kiniaa

Re: oprogramowanie

Post autor: kiniaa »

To ja podpowiem wam, że warto zwrócić uwagę również na oprogramowanie Atom ERP https://atomerp.pl/funkcje/rejestrowani ... i-wydatkow . To nowoczesny system , który usprawnia finansowanie, ale i usprawnia zarządzanie całą firmą. Według mnie jest najlepszy.
Kulas

Re: oprogramowanie

Post autor: Kulas »

Optymalizacja kosztów usług chmurowych wymaga nie tylko odpowiedniego wyboru dostawcy, ale również ciągłego monitorowania i analizy wykorzystania zasobów. W artykule dostępnym pod adresem https://lowiczanin.info/pl/651_artykuly ... racji.html znajdziemy informacje o narzędziach i metodach pozwalających na efektywną optymalizację kosztów, co jest kluczowe w zarządzaniu budżetem IT.
jagnaa

Re: oprogramowanie

Post autor: jagnaa »

A co powiecie na zastosowanie technologii rfid w logistyce ?
Jak chcecie usprawnić swój biznes, to według mnie warto zgłosić się do firmy Aspekt, ponieważ tam znajdziecie nowoczesne systemy, które między innymi zwiększają bezpieczeństwo produkcji, zwiększą kontrolę nad różnymi pracami.
dżastii

Re: oprogramowanie

Post autor: dżastii »

Mam nadzieję, że macie backup danych w firmie zagospodarowany, inaczej mówiąc, zapewniony? Nie jest łatwo sobie to jakoś ugrać, jeśli nie wiemy tak naprawdę u kogo dane mogą być przechowywane, ale warto prowadzić zapisy, żebyśmy mieli jasność, jak to w ogóle ma wyglądać.
ODPOWIEDZ