Opieka dla seniorów Familia

Które biuro nieruchomości wybrać? Gdzie znaleźć stolarza? Jaką firmę przeprowadzkową zatrudnić?
Awatar użytkownika
roman65
Posty: 1
Rejestracja: 17 maja 2020, 10:55

Opieka dla seniorów Familia

Post autor: roman65 »

Słyszeliście może jakieś opinie na temat prywatnego domu opieki Familia w Łodzi? Zastanawiam się, czy moja mama miałaby tam zapewnioną odpowiednią opiekę adekwatną do jej stanu zdrowia.
Awatar użytkownika
Waryn1981
Posty: 1
Rejestracja: 17 kwie 2020, 5:48

Re: Opieka dla seniorów Familia

Post autor: Waryn1981 »

Możesz być o to spokojny, bo w domu opieki Familia pracują doświadczone pielęgniarki i opiekunki, więc profesjonalna opieka medyczna to ich priorytet. Poza tym mieszkańcy są naprawdę dobrze traktowani, dba się o ich dietę i aktywność fizyczną.
Awatar użytkownika
Jula
Posty: 148
Rejestracja: 17 mar 2020, 18:46

Re: Opieka dla seniorów Familia

Post autor: Jula »

My myslelismy zeby zakupic do domu sprzet medyczny dla babci ,ktora opiekowalismy sie przez dlugi czas. Niestety nasz dom nie byl dostosowany do takich urzadzen . Zdecydowalismy wiec sie na Dom Seniora Pod Topolami w Piotrkowie Kujawskim https://podtopolami.eu Tam babcia otrzymala profesjonalna pomoc i co wazniejsze -calodobową. Czuje sie juz znacznie lepiej no a my jestesmy o nia spokojni.
Żanetaa

Re: Opieka dla seniorów Familia

Post autor: Żanetaa »

Lokalizacja jest ważna, żeby dom opieki był blisko, żebyśmy mogli odwiedzać tam bliską osób. Gdyby ktoś z Was szukał domu opieki akurat w Nowym Dworze Mazowieckim to polecam zapoznać się z ofertą "Domu Rodzinnego". Konkretnie jest to ZOL czyli zakład opiekuńczo-leczniczy z oddziałem paliatywnym.
Mońka

Re: Opieka dla seniorów Familia

Post autor: Mońka »

Jeśli ktoś z Was tak jak ja opiekuje się starszym rodzicem lub dziadkiem, to mogę podzielić się moim odkryciem - w DOZie w godzinach od ósmej do dwunastej seniorzy mają zniżkę 20% na leki, można sporo zaoszczędzić.
bośka

Re: Opieka dla seniorów Familia

Post autor: bośka »

Mońka pisze: ↑18 paź 2020, 15:31 Jeśli ktoś z Was tak jak ja opiekuje się starszym rodzicem lub dziadkiem, to mogę podzielić się moim odkryciem - w DOZie w godzinach od ósmej do dwunastej seniorzy mają zniżkę 20% na leki, można sporo zaoszczędzić.
Promocja w DOZ nadal obowiązuje więc warto korzystać, 20% to bardzo dużo bo leki drogie.
paśka

Re: Opieka dla seniorów Familia

Post autor: paśka »

bośka pisze: ↑19 maja 2021, 21:04
Mońka pisze: ↑18 paź 2020, 15:31 Jeśli ktoś z Was tak jak ja opiekuje się starszym rodzicem lub dziadkiem, to mogę podzielić się moim odkryciem - w DOZie w godzinach od ósmej do dwunastej seniorzy mają zniżkę 20% na leki, można sporo zaoszczędzić.
Promocja w DOZ nadal obowiązuje więc warto korzystać, 20% to bardzo dużo bo leki drogie.
Dzięki za info, moja babcia wczoraj zrobiła zakupy w DOZie i dostała rabat, wyszło naprawdę fajnie bo w sumie zapłaciła 50 zł mniej.
lożka

Re: Opieka dla seniorów Familia

Post autor: lożka »

paśka pisze: ↑22 maja 2021, 21:44
bośka pisze: ↑19 maja 2021, 21:04
Mońka pisze: ↑18 paź 2020, 15:31 Jeśli ktoś z Was tak jak ja opiekuje się starszym rodzicem lub dziadkiem, to mogę podzielić się moim odkryciem - w DOZie w godzinach od ósmej do dwunastej seniorzy mają zniżkę 20% na leki, można sporo zaoszczędzić.
Promocja w DOZ nadal obowiązuje więc warto korzystać, 20% to bardzo dużo bo leki drogie.
Dzięki za info, moja babcia wczoraj zrobiła zakupy w DOZie i dostała rabat, wyszło naprawdę fajnie bo w sumie zapłaciła 50 zł mniej.
Czyli ta promocja w DOZie nadal trwa? Świetna informacja bo właśnie dziadkowi leki się kończą, to powiem, żeby szedł do DOZ.
paśka

Re: Opieka dla seniorów Familia

Post autor: paśka »

lożka pisze: ↑26 maja 2021, 18:43
paśka pisze: ↑22 maja 2021, 21:44
bośka pisze: ↑19 maja 2021, 21:04

Promocja w DOZ nadal obowiązuje więc warto korzystać, 20% to bardzo dużo bo leki drogie.
Dzięki za info, moja babcia wczoraj zrobiła zakupy w DOZie i dostała rabat, wyszło naprawdę fajnie bo w sumie zapłaciła 50 zł mniej.
Czyli ta promocja w DOZie nadal trwa? Świetna informacja bo właśnie dziadkowi leki się kończą, to powiem, żeby szedł do DOZ.
mama dzisiaj robiła zakupy i mówiła że promocja w DOZ ciągle aktualna, dla niej to spora oszczędność
Awatar użytkownika
monry
Posty: 190
Rejestracja: 30 cze 2020, 22:02

Re: Opieka dla seniorów Familia

Post autor: monry »

Akurat ja tych domów seniora nie znam więc również nie bardzo mogę się na ich temat w ogóle wypowiedzieć. W moim przypadku także sam wybór takiego miejsca nie był prosty. Jednak z czasem podjąłem decyzję i moja babcia poszła do domu seniora https://domseniora24.pl/ który mieści się w Warszawie.
ODPOWIEDZ