Opakowania spożywcze

Które biuro nieruchomości wybrać? Gdzie znaleźć stolarza? Jaką firmę przeprowadzkową zatrudnić?
Awatar użytkownika
tulip
Posty: 55
Rejestracja: 18 lut 2019, 9:21

Opakowania spożywcze

Post autor: tulip »

Gdzie najlepiej drukować opakowania na produkty spożywcze? Widziałam, że taką opcję ma w ofercie drukarnia fleksograficzna Biss: https://bisspackaging.co.uk/ . Może ktoś z Was miał okazję z nimi wcześniej współpracować?
Awatar użytkownika
merka
Posty: 123
Rejestracja: 06 lis 2019, 15:55

Re: Opakowania spożywcze

Post autor: merka »

Sprawdzałaś już ofertę sklepu e-opakowania.info ? Mają na tyle szeroki wybór produktów, że z całą pewnością znajdziesz u nich, to czego szukasz. Warto też dodać, że oferują opakowania najwyższej jakości - a przecież o to chodzi. Ja planuję w najbliższym czasie zamówić od nich https://e-opakowania.info/29-kubki-styropianowe takie kubki styropianowe. Przydadzą się w restauracjach.

witamina b1 produkty
Awatar użytkownika
witek1727
Posty: 5
Rejestracja: 20 lis 2019, 22:48

Re: Opakowania spożywcze

Post autor: witek1727 »

Wydaje mi się, że na wielu blogach są jakieś informacje dotyczące tego. Poszukaj w ten sposób, a na pewno się czegoś dowiesz.
Żyj tak, byś przy końcu nie starał się życia swojego naprawiać.
Awatar użytkownika
Tomasz96
Posty: 91
Rejestracja: 22 paź 2019, 22:25

Re: Opakowania spożywcze

Post autor: Tomasz96 »

Otóż to. Ja na pewno mogę Wam podpowiedzieć, byście podeszli do tego tematu w sposób racjonalny. Jeśli pracujecie na żywności, to koniecznie powinniście odpowiednio zadbać o jej zabezpieczenie. W https://www.schoellerallibert.com/pl/pr ... container/ znajdziecie skrzynki i mniejsze opakowania, które mogą być dla Was bardzo przydatne.
Awatar użytkownika
monry
Posty: 190
Rejestracja: 30 cze 2020, 22:02

Re: Opakowania spożywcze

Post autor: monry »

Faktycznie jest całkiem sporo różnych opakowań i z tego co ja zauważam to bardzo często stosuje się tworzywa sztuczne jako materiał pakowny. Jak przeczytałem wpis https://www.zemat.com/pl/blog/baza-wied ... stosowanie to teraz już dokładnie wiem jak działają zgrzewarki do tworzyw sztucznych.
Awatar użytkownika
marakas
Posty: 81
Rejestracja: 20 cze 2019, 8:48

Re: Opakowania spożywcze

Post autor: marakas »

W razie jakbyście poszukiwali pakowań plastikowych to sprawdźcie sobie ofertę producenta https://www.inco.pl/dzialalnosci/opakow ... sztucznych . To ceniony producent butelek PET, kanistrów oraz zamknięć z polietylenu, polipropylenu. Opakowania z tworzyw sztucznych mogą mieć zastosowanie w chemii gospodarczej, chemii motoryzacyjnej, chemii budowlanej, branży kosmetycznej, a także w przemyśle spożywczym.
matyldaa

Re: Opakowania spożywcze

Post autor: matyldaa »

Każdy z was ma rację, ale ja też coś dodam od siebie. Że przede wszystkim takie opakowania warto byłoby oznakować, aby budować świadomość swojej marki. Czy to kubki papierowe z nadrukiem , czy inne rzeczy - warto mieć na nich swoje logo. Wówczas taka reklama trafia do szerokiego grona odbiorców.
ODPOWIEDZ