Odzież dla leśnictwa

Które biuro nieruchomości wybrać? Gdzie znaleźć stolarza? Jaką firmę przeprowadzkową zatrudnić?
Awatar użytkownika
albina96
Posty: 1
Rejestracja: 20 maja 2020, 3:16

Odzież dla leśnictwa

Post autor: albina96 »

Słyszał ktoś z was o marce Modus? Szyją między innymi mundury dla leśnictwa. Tak się składa, że potrzebujemy akurat zamówić kilka sztuk odzieży i zastanawiamy się, czy ta firma będzie dobrym wyborem.
Awatar użytkownika
Faria_67
Posty: 1
Rejestracja: 23 kwie 2020, 14:48

Re: Odzież dla leśnictwa

Post autor: Faria_67 »

Osobiście uważam, że lepszej jakości mundurów niż ta, którą zapewnia Modus, nie znajdziecie. Sama noszę ubrania przez nich uszyte i dla mnie są naprawdę wygodne, idealnie skrojone. Poza tym firma bardzo profesjonalnie podchodzi do każdego klienta.
arekŁ

Re: Odzież dla leśnictwa

Post autor: arekŁ »

Nie jestem pewien, ale wydaje mi się, że w tej że tak powiem branży wymagane są też kamizelki odblaskowe. Są konieczne na przykład przy pracach związanych z wycinką drzew. W różnych rozmiarach można je zamówić na stronie: https://odblaski24.com.pl

co to jest depenalizacja
drzewką32

Re: Odzież dla leśnictwa

Post autor: drzewką32 »

Zachęć w twojej firmie pracowników i zarazem dołączcie do https://posadzimy.pl/blog akcji sadzenia drzew. Może to dobrze wpłynąć na wasze relacje a na pewno bardzo dobrze wpłynie na przyrodę. Dzięki takim nasadzeniom ilość tlenu jest na bieżąco dostarczana, a tlen jest nam niezbędny do życia. Zasadźmy razem naturalne płuca ziemi i dołączcie ze mną do tej super akcji..
ODPOWIEDZ