Obróbka metali CNC

Które biuro nieruchomości wybrać? Gdzie znaleźć stolarza? Jaką firmę przeprowadzkową zatrudnić?
ługi09

Obróbka metali CNC

Post autor: ługi09 »

Może ktoś z Was tak jak ja jeszcze niedawno stał przed wyborem firmy zajmującej się obróbką metali. Dość długo szukałem odpowiedniego wykonawcy. Dzięki kilku radom dostępnym w artykule https://ekutno.pl/pl/11_wiadomosci/3276 ... lowej.html udało się wybrać bardzo dobrą firmę. Jestem pod wrażeniem terminowości i jakości wykonania. Żadne zadanie im nie straszne, wykonują nawet najbardziej złożone zamówienia https://gieciewalcowanie.pl/
Maruśka

Re: Obróbka metali CNC

Post autor: Maruśka »

Witaj. Warto pomyśleć o własnym zakładzie. Od miesiąca posiadamy centrum obróbcze cnc do metalu od producenta Mazak. Jest dostępne w internetowym sklepie Metal Team https://www.metalteam.pl/oferta/obrabia ... ,224/mazak. Produktów jest sporo, więc możesz mieć małą trudność z wyborem. My korzystaliśmy z wyszukiwarki.
Uleńka

Re: Obróbka metali CNC

Post autor: Uleńka »

Najwięcej informacji na ten temat możesz znaleźć w internecie. Przejrzałam kilka firm i najbardziej rzetelną wydała mi się ta firma z Kępna https://prometobrabiarki.pl/ . Oni nie tylko zajmują się naprawianiem narzędzi, ale świadczą też usługi i serwis. Może to być alternatywa dla obróbki skrawaniem. Na stronie jest wszystko dokładnie opisane. Wydaje mi się, że o obróbce i narzędziach wiedzą wszystko.
vanda

Re: Obróbka metali CNC

Post autor: vanda »

ługi09 pisze: 20 cze 2021, 11:52 Może ktoś z Was tak jak ja jeszcze niedawno stał przed wyborem firmy zajmującej się obróbką metali. Dość długo szukałem odpowiedniego wykonawcy. Dzięki kilku radom dostępnym w artykule https://ekutno.pl/pl/11_wiadomosci/3276 ... lowej.html udało się wybrać bardzo dobrą firmę
Cieszę się. Mi również polecono bardzo dobre cięcie plazmą w Krakowie i myślę, że nie będę potrzebowała zmiany. Firma nazywa się Unihut i jest na rynku ponad 35 lat. To przecież szmat czasu. Na pewno nie pożałuję, że się na nich zdecydowała, nie ma takiej możliwości. Wiem, że prace wykonują solidnie.

enzym z papai
ODPOWIEDZ