Montaż gruntowej pompy ciepła

Które biuro nieruchomości wybrać? Gdzie znaleźć stolarza? Jaką firmę przeprowadzkową zatrudnić?
Awatar użytkownika
piegusowa
Posty: 5
Rejestracja: 06 cze 2019, 0:40

Montaż gruntowej pompy ciepła

Post autor: piegusowa »

Zamierzam montować u siebie gruntową pompę ciepła. Jaka firma zajmie się montażem tego typu usług? W necie do tej pory znalazłem usługi tego typu https://geo-test.pl/ . Wydaje się to być wiarygodna i doświadczona firma tego typu. A podobno ich ceny są bardzo atrakcyjne i konkurencyjne. Liczę tutaj na Was i czekam na Wasze propozycje. Podzielcie się czymś sprawdzonym bo nie mam czasu na nietrafione usługi.

terapia psychologiczna kraków
Sądzimy po pozorach, łatwo i często oceniamy. Tymczasem nie wszystko jest tym, czym się wydaje
Awatar użytkownika
Papaya
Posty: 3
Rejestracja: 10 cze 2019, 14:08

Re: Montaż gruntowej pompy ciepła

Post autor: Papaya »

Przeglądarka to szybkie i dobre źródło wiedzy. Miej to na uwadze.

bulwersuje
Świat skończył się już dawno – teraz znikło z powierzchni ziemi to, co udało mi się po tamtej katastrofie odbudować.
Awatar użytkownika
kalinka
Posty: 333
Rejestracja: 13 maja 2019, 22:59

Re: Montaż gruntowej pompy ciepła

Post autor: kalinka »

Moim zdaniem decyzja o montażu pompy ciepła w domu jest bardzo dobra. Jeśli nie wiedzielibyście, na jaką jednak pompę dokładniej się zdecydować, to polecam zajrzeć na stronę internetową https://remont.biz.pl/pompa-ciepla/jaka ... na-150-m2/. Sądzę, że informacje tam zawarte powinny znacznie ułatwić Wam wybór ;)
Awatar użytkownika
AdamPiotr22
Posty: 7
Rejestracja: 20 sty 2020, 10:07

Re: Montaż gruntowej pompy ciepła

Post autor: AdamPiotr22 »

Najlepiej odezwać się do jakiś speców w temacie. Wymierzą, wycenią, sprawdzą dokładnie lokalizacje i inne rzeczy. U mnie robili oni: https://www.soltherm.pl/pompy-ciepla-wroclaw/ i złego słowa nie powiem.

kieszonki samoprzylepne na wizytówki
makarena

Re: Montaż gruntowej pompy ciepła

Post autor: makarena »

Inwestycja w pompę ciepła jest doskonałym sposobem na obniżenie kosztów ogrzewania i efektywne wykorzystanie odnawialnych źródeł energii. Polecam zerknięcie tutaj https://maxtech.org.pl/pompy-ciepla/, jeśli szukacie firmy specjalizującej się w montażu pomp ciepła.
Wirażka

Re: Montaż gruntowej pompy ciepła

Post autor: Wirażka »

Ogólnie sam fakt posiadania pompy ciepła jest na pewno bardzo dobrym rozwiązaniem i ja jeszcze chcę powiedzieć, że przede wszystkim to chińskie pompy ciepła marki Kaisai jak dla mnie są bardzo dobrą opcją. Nie wiem jak wy, ale dla mnie liczy się to aby urządzenie było jak najbardziej wydajne i miało wysoką sprawność.
striiibela

Re: Montaż gruntowej pompy ciepła

Post autor: striiibela »

Sama się zastanawiam, jak to ma wyglądać i na czym ma to polegać, ale ja to na pewno ogarnę. Tak samo jak dowiem się, czym jest rekuperacja ,bo bez tego nie da się inaczej. Jestem pewna, że wartością dla Was jest po prostu coś takiego. I niech mi się sprawdzą takie elementy w domu.
valeriana

Re: Montaż gruntowej pompy ciepła

Post autor: valeriana »

A co możecie mi napisać odnośnie firmy https://duneko.pl/fotowoltaika/ ? Bo tak zastanawiam się czy u nich zamówić pompy ciepła oraz panele fotowoltaiczne? Co wy na to? Zaciekawił mnie również fakt, że w razie czego oni też pomagają w uzyskaniu dofinansowania.
Fasich

Re: Montaż gruntowej pompy ciepła

Post autor: Fasich »

Weź pod uwagę, że nawet jak weźmiesz firmę to powinieneś mieć przygotowaną odpowiednio zabudowę/teren pod pompę. Ja musiałem niestety u siebie przygotować grunt koparką, więc musiałem wynajmować: https://www.bm-rent.pl/pl/wynajem-koparki-kielce/
ODPOWIEDZ