Magazyny

Które biuro nieruchomości wybrać? Gdzie znaleźć stolarza? Jaką firmę przeprowadzkową zatrudnić?
Awatar użytkownika
Malediwy
Posty: 64
Rejestracja: 13 sie 2019, 17:48

Magazyny

Post autor: Malediwy »

Chciałabym postawić magazyn, trochę zagłebiłam sie w tym temacie i dowiedziałam sie , ze jest kilka rodzai takiego magazynu. Teraz wiem, też że jest coś takiego jak namiot magazynowy tylko w jakich przypadkach go postwić. Udało mi sie tutaj https://pronamiot.pl/index.php/kiedy-pr ... agazynowy/ , znaleźć sporo informacji na ten temat ale może i wy mi coś podpowiecie.
Awatar użytkownika
Dennis
Posty: 71
Rejestracja: 19 cze 2020, 12:39

Re: Magazyny

Post autor: Dennis »

Warto wspomnieć również o tym, że na magazynach przydają się chociażby kontenery w których możliwe będzie składowanie odpadów. Ja osobiście polecam kontenery samowyładowcze Tippo, które można znaleźć na stronie https://skladuj24.pl/. Są świetnej jakości i znacząco ułatwiają sprawę.
błystka

Re: Magazyny

Post autor: błystka »

Ilu przedsiębiorców tyle różnych potrzeb, dlatego do zaprojektowania i budowy magazynu zawsze trzeba podejść bardzo indywidualnie. Można a nawet warto skorzystać jednocześnie z pomocy firmy zewnętrznej, która ma doświadczenie. Mi przekonująca wydaje się oferta https://kmc-services.com.pl/ . Jest kompleksowa: projekt, nadzór nam budową, a kolejno można podtrzymać współpracę w zakresie logistyki magazynowej.

zarządzanie jakością w firmie
ODPOWIEDZ