Kurs języka angielskiego

Które biuro nieruchomości wybrać? Gdzie znaleźć stolarza? Jaką firmę przeprowadzkową zatrudnić?
Awatar użytkownika
Króliczek
Posty: 29
Rejestracja: 26 lut 2019, 10:15

Kurs języka angielskiego

Post autor: Króliczek »

Bardzo serdecznie polecam szkołę języka angielskiego Personal Tutor. Mieści się ona w Piastowie i oferuje lekcje angielskiego dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Przygotowuje również do egzaminów.
Awatar użytkownika
kalinka
Posty: 333
Rejestracja: 13 maja 2019, 22:59

Re: Kurs języka angielskiego

Post autor: kalinka »

Znajomość języka angielskiego jest w dzisiejszych czasach bardzo ważna. Dlatego też warto moim zdaniem zapisywać się na różne kursy i szkolenia językowe. Ostatnio trafiłam na bardzo atrakcyjną ofertę Szkoły Językowej Speak-Up na stronie https://www.speak-up.pl/kursy-fce-cae. Jak widać szkoła ta oferuje nawet kursy, które przygotują Was do egzaminu FCE i CAE z języka angielskiego. Polecam ;)
Awatar użytkownika
Mambombe
Posty: 1
Rejestracja: 30 maja 2019, 0:06

Re: Kurs języka angielskiego

Post autor: Mambombe »

Przyda się dla moich dzieci. Skorzystam z tego na pewno.
https://hurtownialuka.pl/pl/blog/artyku ... iecka.html
Awatar użytkownika
roksana
Posty: 39
Rejestracja: 08 cze 2019, 10:52

Re: Kurs języka angielskiego

Post autor: roksana »

W każdym mieście znajduje się mnóstwo szkół językowych. Tylko w nich uczą sami nie do końca wyedukowani ludzie. Czytałam o Szkole Europejskiej w Łodzi https://szkolaeuropejska.pl/ gdzie prowadzą kursy językowe. Szkoła posiada wiele międzynarodowych certyfikatów więc można na nich polegać.
Awatar użytkownika
monry
Posty: 190
Rejestracja: 30 cze 2020, 22:02

Re: Kurs języka angielskiego

Post autor: monry »

Z pewnością są różne sposoby na naukę języka angielskiego czy innego języka obcego, ale moim zdaniem najlepszym wyborem i tak jest uczęszczanie d szkoły językowej na kursy. Ja zdecydowałem się na wybór szkoły językowej https://lincoln.edu.pl/ i jestem zdania, że był to bardzo dobry wybór. Tym bardziej, że już widzę pierwsze pozytywne efekty.
Awatar użytkownika
tulip
Posty: 55
Rejestracja: 18 lut 2019, 9:21

Re: Kurs języka angielskiego

Post autor: tulip »

Uważam, że warto uczyć się nie tylko angielskiego ale też innych języków europejskich. Jeśli jesteście zainteresowani takimi kursami to polecam Wam centrum języków europejskich Columbus: https://columbus.lublin.pl/ . Znajdziecie tam wiele możliwości dla każdego.
ODPOWIEDZ