Jakie studa

Które biuro nieruchomości wybrać? Gdzie znaleźć stolarza? Jaką firmę przeprowadzkową zatrudnić?
Awatar użytkownika
laboda
Posty: 53
Rejestracja: 06 mar 2019, 17:38

Jakie studa

Post autor: laboda »

Zaoczne studia nie są wcale gorsze, ne wiem skąd to mylne przeświadczenie... sama studiuję jak koleżanka powyżej a konkretnie zarządzanie: http://www.wszop.edu.pl/kierunki-studio ... 259,54,259
a jest to kierunek łączący wiedzę ekonomiczną (finanse, marketing, prawo gospodarcze) z wiedzą psychologiczną. Studia dotyczą prawidłowości oraz problemów związanych z funkcjonowaniem organizacji i instytucji publicznych

biblioteka miejska limanowa
Awatar użytkownika
kalinka
Posty: 333
Rejestracja: 13 maja 2019, 22:59

Re: Jakie studa

Post autor: kalinka »

Bez względu na to, na jakie studia pójdziecie warto zatroszczyć się dodatkowo o swoją znajomość języka obcego, zwłaszcza angielskiego. Na stronie https://www.speak-up.pl/angielski-dla-studentow możecie zapoznać się z ofertą Szkoły Językowej Speak-Up, która, jak sami widzicie, organizuje również profesjonalne kursy językowe dla studentów.
Awatar użytkownika
Michel
Posty: 93
Rejestracja: 18 cze 2019, 11:57

Re: Jakie studa

Post autor: Michel »

Wszystko zależy od tego jakie to dokładnie studia. Z reguły z zaocznych studiów mniej wiedzy się wyciąga. Tak mi się przynajmniej wydaje. A to świadczy o tym, ze są gorsze. Tak na chłopski rozum.
Ona żyje na tym świecie, ale w nim nie przebywa.
Awatar użytkownika
Tamia
Posty: 23
Rejestracja: 18 lip 2019, 14:59

Re: Jakie studa

Post autor: Tamia »

Oczywiście, że nie są gorsze, a wydaje mi się, że dzieki możliwości studiowania zaocznie można od razu zdobywać jakieś doświadczenie zawodowe.
Stąd moje pytanie z kolei o akademik i mikroapartamenty Wrocław - jaki może być średni koszt pokoju w prywatnym akademiku?
Szukam czegoś aktualnie dla siostry, która zaczyna studia w tym roku właśnie we Wrocławiu i chciałabym mieć jakieś porównanie. Szukamy czegoś w dobrym standardzie i w przystępnej cenie.
Awatar użytkownika
Goryczko86
Posty: 5
Rejestracja: 03 wrz 2019, 16:47

Re: Jakie studa

Post autor: Goryczko86 »

Zdecydowanie powinieneś najpierw poczytać sobie na temat finansów. Fajne i ciekawe informacje czytałem tutaj http://tfesa.pl/ . Jak dla mnie to najlepsze źródło tego typu wiedzy.

jednoosobowy tapczan
- Tak Quirrell to był świetny nauczyciel- powiedział głośno Harry- Miał tylko jedną wadę: z tyłu głowy wyrastał mu Lord Voldemort.
Awatar użytkownika
Ontyk
Posty: 21
Rejestracja: 11 wrz 2019, 13:54

Re: Jakie studa

Post autor: Ontyk »

Ja poza studiami chodzę również na angielski. W szkole nie przykładałem się do nauki jezyka, zresztą nie był prowadzony najlepiej wiec teraz trzeba nadrobić braki. Zapisałem się na kurs tutaj w Krakowie - https://lincoln.edu.pl/ Jestem bardzo zadowolony. Widzę postępy u siebie i to jest dla mnie najważniejsze.
Awatar użytkownika
goplana
Posty: 30
Rejestracja: 19 wrz 2019, 11:47

Re: Jakie studa

Post autor: goplana »

Wszystko zależy od tego czym się interesujecie :) Ja np już w klasie maturalnej wiedziałam, ze chcę iść na fizjoterapię i udało się te marzenia spełnić. papiery złożyłam na Mazowiecką Uczelnię Medyczną w Warszawie i tu też za niecały rok będę bronić dyplom :) Wysoki poziom, niewygórowane czesne, świetni wykładowcy.
Awatar użytkownika
vivka
Posty: 9
Rejestracja: 27 gru 2019, 12:20

Re: Jakie studa

Post autor: vivka »

goplana w sumie to możemy sobie przybić przysłowiową 5tkę bo ja też jestem na MUM-ie tyle, że nie na fizjoterapii a na położnictwie ( nowy kierunek). mam tak samo pozytywne zdanie na temat uczelni jak Ty :)

na stawy opinie
Awatar użytkownika
night
Posty: 59
Rejestracja: 27 cze 2019, 11:48

Re: Jakie studa

Post autor: night »

Właśnie studia chcę jakieś podjąć, niby to zarządzanie personelem studia zrobić, ale pewności nie mam. Bo mam kilka zainteresowań i nie wiem, co będzie najlepszym rozwiązaniem. Oczywiście nie mówię o jednym, a o kilku i wybrać nie jest łatwo.
Awatar użytkownika
rowelka
Posty: 59
Rejestracja: 27 lut 2019, 16:13

Re: Jakie studa

Post autor: rowelka »

No właśnie też nie mam pojęcia.
Awatar użytkownika
rowelka
Posty: 59
Rejestracja: 27 lut 2019, 16:13

Re: Jakie studa

Post autor: rowelka »

No u mnie prym wiodą studia podatkowe ze względu na zainteresowania, ale również dlatego, że u mnie w rodzinie to swojego rodzaju tradycja. Mam nadzieję, że podołam, bo zależy mi na tym, żeby jednak mieć dobrą pracę, ale też i nie narzekać w przyszłości na to,na co się zdecydowałam. Zobaczymy, jak to będzie.
Awatar użytkownika
kokosz
Posty: 76
Rejestracja: 18 cze 2019, 22:06

Re: Jakie studa

Post autor: kokosz »

No właśnie najlepiej wybierać kierunek zgodnie z zainteresowaniami, wówczas studiowanie nie będzie uciążliwe. Moim zdaniem kierunek administracja jest całkiem ciekawy, nie mówiąc już o tym że na pewno łatwo o pracę po jego ukończeniu
Awatar użytkownika
marakas
Posty: 81
Rejestracja: 20 cze 2019, 8:48

Re: Jakie studa

Post autor: marakas »

Poprzedniczka ma racje, nie ma co robić wbrew sobie bo ostatecznie skończy się to rzuceniem studiów. Więc jak już to tylko kierunek, który nas interesuje. I jeśli interesujecie się np. architekturą to można pomyśleć oo architekturze krajobrazu http://www.wseiz.pl/pl/studia/wydzial-a ... ii-stopnia . Wydaje się ty być bardzo ciekawy i przyszłościowy kierunek
Awatar użytkownika
żabka
Posty: 45
Rejestracja: 23 sie 2019, 15:10

Re: Jakie studa

Post autor: żabka »

Najlepiej wybierać taki kierunek studiów, który będzie zgodny z waszymi zainteresowaniami i umiejętnościami. Możesz więc postawić na studia prawnicze, a możesz postawić na psychologiczne. Grunt, to żeby dobrze się czuć na danym kierunku.

układ okresowy pierwiastków operon
aguś94943

Re: Jakie studa

Post autor: aguś94943 »

Ogólnie wybór studiów nigdy nie jest łatwy, no chyba, że faktycznie wiecie na 100%, co chcecie robić. Sprawdźcie sobie przede wszystkim za i przeciw, dowiedzcie się wszystkiego o uczelniach i kierunkach i na pewno szybko uda się Wam znaleźć najlepsze rozwiązania. Warto szukać. Im wyżej mierzycie, tym na pewno lepszą wiedzę zdobędziecie.
Renia ś

Re: Jakie studa

Post autor: Renia ś »

Rodzice zawsze próbują nakłonić swoje dzieci do różnych decyzji. Jednak musisz pamiętać, że to twoje życie. Moim marzeniem od zawsze była psychologia. Tata kręcił nosem, a jak się dowiedział, że wybrałam kierunek Psychologia kryminalna kraków https://ignatianum.edu.pl/katedry-instytut-psychologii, to już w ogóle był niezadowolony. Dlatego, że się o mnie po prostu bał. Jednak szłam za głosem serca i dziś jestem bardzo szczęśliwa w mojej pracy!

nie płaci za SEO - sprawdź w BIG
nadiaa

Re: Jakie studa

Post autor: nadiaa »

A może kogoś z was interesują również Kraków studia podyplomowe ?
Jak tak, to możecie sprawdzić sobie jakie uczelnia WSZIB oferuje dobre kierunki, a macie tam: zarządzanie (I stopień), Zarządzanie (II stopień), Finanse i Rachunkowość, Informatyka, Logistyka, Marketing cyfrowy, Przedsiębiorczość cyfrowa i wiele, wiele innych.
ODPOWIEDZ