Jaki adwokat?

Które biuro nieruchomości wybrać? Gdzie znaleźć stolarza? Jaką firmę przeprowadzkową zatrudnić?
Awatar użytkownika
Michel
Posty: 93
Rejestracja: 18 cze 2019, 11:57

Jaki adwokat?

Post autor: Michel »

Cześć. Szukam sprawdzonego adwokata od rozwodów. Czy jesteście w stanie kogoś polecić? Co byście powiedzieli np. na https://adwokat-kaliszewski.pl/rozwod-i ... -rodzinne/ ?
Ona żyje na tym świecie, ale w nim nie przebywa.
Awatar użytkownika
Ontyk
Posty: 21
Rejestracja: 11 wrz 2019, 13:54

Re: Jaki adwokat?

Post autor: Ontyk »

W temacie rozwodu na pewno może pomóc Pani adwokat Monika Kitscha-Kwasiborska. Swoją kancelarię adwokacką ma w Łodzi. Jeżeli ktoś szuka prawnika właśnie z tych stron to polecam. Pani Monika jest do tego miłą kobietą, dyskretną i naprawde można na niej polegać w prawniczych tematach.
Awatar użytkownika
Delicja
Posty: 62
Rejestracja: 07 paź 2019, 19:18

Re: Jaki adwokat?

Post autor: Delicja »

Sam rozwód to jedno, może warto też zainteresować się stwierdzeniem nieważności małżeństwa? Jeżeli zawarliście ślub kościelny i po rozwodzie będziecie chcieli ponownie go kiedyś wziąć, to powinniście postarać się właśnie o to. Zainteresujcie się tu pomocą od https://www.adwokatkoscielny.pl/ Znajdziecie tu wielu adwokatów kościelnych, którzy załatwią za was wszystkie formalności, poprowadzą cały proces.
Awatar użytkownika
wysylammaila
Posty: 16
Rejestracja: 06 paź 2019, 13:31

Re: Jaki adwokat?

Post autor: wysylammaila »

W sprawach rozwodowych, gdzie istotne jest bardzo dobro dzieci warto sprawdzić dr Olężałka z Łodzi https://mecenas-lodz.com.pl/ Często takie sprawy mogą ciągnąć się miesiącami - warto skorzystać z pomocy takich specjalistów, można znacząco skrócić czas takiego postępowania i zaoszczędzić naprawdę sporo na cierpieniu całej rodziny.
Awatar użytkownika
KrystiaNOo
Posty: 5
Rejestracja: 25 paź 2019, 16:58

Re: Jaki adwokat?

Post autor: KrystiaNOo »

Zdecydowanie nie potrzebuję takich rzeczy. Mi będzie to jak najbardziej zbędne.

plecaki z cordury
Ludzie potrafią być naprawdę ślepi, jeśli tylko bardzo tego pragną.
Awatar użytkownika
HollyLand
Posty: 46
Rejestracja: 18 wrz 2019, 20:25

Re: Jaki adwokat?

Post autor: HollyLand »

ja polecam panią mecenas Magdalenę Grześkowiak jak ktoś mieszka w Warszawie. Warto sie do niej wybrać w razie rozwodu czy separacji. Nie ma na swoim koncie żadnej przegranej sprawy,
Awatar użytkownika
gosiak
Posty: 43
Rejestracja: 30 sie 2019, 11:04

Re: Jaki adwokat?

Post autor: gosiak »

Dobrze, żeby trafić na kogoś z doświadczeniem. Ja w sprawach spadkowych polegałam na kancelarii Sobczak Maciejwska w Łodzi. Młody, ale doświadczony zespół tam pracuje. Mogłam liczyć na pomoc, indywidualne podejście i duże zaangażowanie w moją sprawę.
Awatar użytkownika
gruby74
Posty: 5
Rejestracja: 21 lis 2019, 1:31

Re: Jaki adwokat?

Post autor: gruby74 »

Poszukaj opinii w necie na temat tego. Jestem pewny, że w ten sposób coś wywnioskujesz.
Strzelanie okiem to próba trafienia w serce."
Awatar użytkownika
Michel
Posty: 93
Rejestracja: 18 cze 2019, 11:57

Re: Jaki adwokat?

Post autor: Michel »

Jeżeli chodzi o rozwód to tutaj dowiecie się jak jak zacząć rozwód . Sam z tego korzystałem i jak najbardziej przydały mi się te sprawdzone porady w tym zakresie. Muszę przyznać, że gdyby nie ten odnośnik, to nie wiedziałbym jak się za to zabrać. Polecam to każdemu.
Ona żyje na tym świecie, ale w nim nie przebywa.
Awatar użytkownika
Aligru
Posty: 11
Rejestracja: 16 lip 2020, 14:35

Re: Jaki adwokat?

Post autor: Aligru »

Bardzo dobra kancelaria adwokacka z Krakowa - https://krakowscyadwokaci.pl/prawo-rodz ... piekuncze/ - na pewno będą w stanie Ci pomóc ;) Zgłoś się do nich, przedstaw sprawę, myślę, że nie pożałujesz.
graś

Re: Jaki adwokat?

Post autor: graś »

Delicja pisze: ↑10 paź 2019, 9:01 Sam rozwód to jedno, może warto też zainteresować się stwierdzeniem nieważności małżeństwa? Jeżeli zawarliście ślub kościelny i po rozwodzie będziecie chcieli ponownie go kiedyś wziąć, to powinniście postarać się właśnie o to. Zainteresujcie się tu pomocą od https://www.adwokatkoscielny.pl/ Znajdziecie tu wielu adwokatów kościelnych, którzy załatwią za was wszystkie formalności, poprowadzą cały proces.
dobrze wiedzieć
Łucja32

Re: Jaki adwokat?

Post autor: Łucja32 »

Wszystko zależy z jakim problemem się zwracamy. Dobrze polegać na adwokacie, który specjalizuje się w danej dziedzinie. Ze swojej strony mogę polecić zespół kancelarii Łukasza Węgłowskiego. Jedna kancelaria znajduje się w Szczecinie, druga w Kamieniu Pomorskim. Specjalizują się w wielu dziedzinach prawa, a do każdego podchodzą indywidualnie i z dużym zaangażowaniem.
małgośka

Re: Jaki adwokat?

Post autor: małgośka »

Najlepiej wybrać taką kancelarię, która zajmuje się różnymi prawnymi zagadnieniami i oferuje pomoc prawną. Może zainteresuje Was obsługa prawna Kraków, takie usługi świadczy adwokat http://www.migas-adwokat.pl/ . Zajmuje się prawem pracy, obsługą prawną firm, sprawami rodzinnymi czy windykacją. Mają bardzo duże doświadczenie.
ODPOWIEDZ