hinduska restauracja

Które biuro nieruchomości wybrać? Gdzie znaleźć stolarza? Jaką firmę przeprowadzkową zatrudnić?
Miruś25

hinduska restauracja

Post autor: Miruś25 »

Witam, lubicie od czasu do czasu posmakować czegoś zupełnie innego? Kuchnia hinduska to bogactwo i różnorodność smaków. Obecnie możemy coraz częściej posmakować tej niezwykłej orientalnej kuchni również w Polsce. Mysle, że hinduska restauracja warszawa praga może przypaść wam do gustu. Spróbowalibyście takiej kuchni?

jak wyłączyć pakiety w heyah
nać

Re: hinduska restauracja

Post autor: nać »

Mamy do przygotowania wspólnie z rodzeństwem przyjęcie imieninowe dla mamy. Co myślicie o restauracji Bubbles w Warszawie? Namiar dostałam od znajomej ponoć można tam bardzo fanie spędzić czas oraz smacznie zjeść. Obsługa jest zawsze uśmiechnięta i miła.
Awatar użytkownika
merka
Posty: 123
Rejestracja: 06 lis 2019, 15:55

Re: hinduska restauracja

Post autor: merka »

Ja wręcz przeciwnie - nienawidzę gotować i robię to naprawdę okazyjnie. Na co dzień obiady jadamy w restauracjach. Polecam pyszną
restaurację https://www.dragonbox.pl/ we Wrocławiu, gdzie znajdziecie ogromny wybór dań w menu. Wszystkie dania są przepyszne, z dodatkiem orientalnych przypraw.
Sławomir

Re: hinduska restauracja

Post autor: Sławomir »

Razem z moimi przyjaciółmi lub rodziną regularnie spotykamy sie w restauracji z kuchnią japońską - https://www.lodz.sushiworld.pl/ . Według mnie mają bardzo dobre ceny oraz najlepsze sushi jakie można zjeść w Łodzi, a do tego mają bardzo miłą obsługę. Wszelkie informacje o ich menu znajdziecie na stronie.
miśka

Re: hinduska restauracja

Post autor: miśka »

Też myślałam o otwarciu takiej restauracji, bo długo przebywałam zagranicą i sporo nauczyłam się o tej kuchni. Fajnie byłoby prowadzić taką restauracje u nas w kraju. Zapisałam się do grupy warszawska gastronomia https://www.facebook.com/groups/166207460532845 i zdobywam wiedze odnośnie rozpoczęcia takiego biznesu
oli9392

Re: hinduska restauracja

Post autor: oli9392 »

Hinduska kuchnia to też oczywiście ryby, które powinny być dobrej jakości. Poszukując odpowiednich dostawców do swojej gastronomii możecie zwrócić uwagę na Fier SeaFood. Dostarczają błyskawicznie i dbają o jakość, ponieważ mają własne hodowle, łowiska i transport, więc warto sprawdzić, co u nich znajdziecie.
ODPOWIEDZ