Gdzie szukać wiadomości?

Które biuro nieruchomości wybrać? Gdzie znaleźć stolarza? Jaką firmę przeprowadzkową zatrudnić?
Awatar użytkownika
Ronik99
Posty: 5
Rejestracja: 01 paź 2019, 16:42

Gdzie szukać wiadomości?

Post autor: Ronik99 »

Jeżeli kiedykolwiek Was to zastanawiało to polecam Wam http://venture-capital.info.pl . Ja codziennie tam zaglądam i dowiaduję się ciekawych rzeczy.
Przykro mi, że jestem tym, czym jestem
Awatar użytkownika
Alek
Posty: 25
Rejestracja: 24 mar 2020, 22:08

Re: Gdzie szukać wiadomości?

Post autor: Alek »

Codziennie przeglądam kilka serwisów informacyjnych z kraju oraz poszczególnych regionów. Lubię być zawsze dobrze poinformowany. Najbardziej interesują mnie wydarzenia pomorskie https://nowepomorze.pl/, bo to moje okolice. Portal to rzetelny zbiór newsów, ale także wiedzy na temat współczesnej gospodarki.
Awatar użytkownika
Niki6
Posty: 4
Rejestracja: 17 cze 2020, 3:13

Re: Gdzie szukać wiadomości?

Post autor: Niki6 »

Na co dzień lubię czytać wiadomości ze świata urody https://zycie.news/category/moda-i-uroda, chcę nadążać za duchem czasu. Często chodzę do sklepów odzieżowych, szukam czegoś pięknego, a czytanie takich blogów czasem inspiruje mnie do zrobienia czegoś osobistego.
małwa

Re: Gdzie szukać wiadomości?

Post autor: małwa »

Wiadomości to nam telewizje różne podają, jednak trzeba też powiedzieć, że jeśli chodzi o wiedzę i naukę, to wiele nam szkoły dają. Dzięki nim jesteśmy w stanie powiedzieć, jak wyglądają kolory, znamy planety układu słonecznego od najmniejszej do największej , albo marzymy o podróżach, z nauką języków w tle. Moim zdaniem to też jest ważne medium wieści, taka szkoła.
ODPOWIEDZ